عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۳
عضو کمیسیون اقتصادی گفت: برخی قطعات در خودروسازی از ظرافت‌هایی برخوردار است که بانوان از عهده مدیریت و انجام آن به درستی بر می‌آیند؛ شرکت کروز نیز در این زمینه توانسته از تخصص و مهارت خانم‌ها به درستی استفاده کند.

بازدید از کروز+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز،  مهدی طغیانی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن موتور از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفتگو پرداختند.در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید بهمن موتور از جمله فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن نیز توسط نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

طغیانی همچنین با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید این مجموعه بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفتگو پرداخت.

عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از قطعه سازی کروز گفت: با توجه به اینکه تامین به موقع قطعات در صنعت خودروسازی از اهمیت بسزایی برخوردار است؛ حمایت از قطعه سازان می‌تواند به تولید بیشتر محصولات خودرویی منتج شود.

وی افزود: تکنولوژی در صنعت قطعه سازی نقش مهمی ایفا می‌کند و قطعه سازان ما نباید از این تکنولوژی‌های روز غافل شوند تا بتوانیم در عرصه خودروسازی حرفی برای گفتن داشته باشیم.

طغیانی با اشاره به اینکه مشکلات تولید تنها به موضوع تحریم‌های ظالمانه مربوط نمی‌شود، بیان داشت: خیلی از مشکلاتی که هم اکنون در بخش تولید مواجه هستیم، مشکلات داخلی است و باید برای رفع آن فکر چاره‌ای اندیشیده شود.

عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برنامه داریم در فراکسیون تولید و فضای کسب و کار برای رفع موانع تولید سیاست‌های درستی را تبیین کنیم که اصلاح قوانین مرتبط با گمرک یکی از برنامه‌هایی است که به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته است تا مشکلات شرکت‌هایی نظیر قطعه سازی کروز که در صنعت قطعه سازی کارنامه موفقی دارند برطرف شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی به نقش پررنگ بانوان در قطعه سازی کروز نیز اشاره و خاطرنشان کرد: برخی قطعات خودروسازی از ظرافت‌هایی برخوردار است که بانوان از عهده مدیریت و انجام آن به درستی بر می‌آیند؛ شرکت کروز نیز در این زمینه توانسته از تخصص و مهارت خانم‌ها به درستی استفاده کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"فملی" در مجمع به افزایش سرمایه رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی صنایع مس ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ برگزار شد.
حقیقی های

حقیقی های "سپید" تا پایان سال فرصت دارند

شرکت سپید ماکیان از برنامه پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
مجمع

مجمع "وصندوق" برگزار شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار شد.
دورهمی

دورهمی "غپینو" با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.