کد خبر : ۲۴۸۵۹۲
درآمد ثابت عکس رود دیگر صندوق‌ها شنا کردند؛
۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸
ارزش کل صندوق‌های با درآمد ثابت در هفته منتهی به ۲۳ مهرماه ۱۴۰۰، برابر با ۳۷۸ هزار و ۴۱۹ میلیارد تومان رسید و متوسط ارزش ۹۰صندوق، در محدوده بالای ۴ همت قرار بگیرد.

«اندوخته آمیتیس» صدرنشین مختلط‌ها شد

به گزارش بورس‌نیوز، در این گزارش به بررسی نوسانات ارزش و بازدهی صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت پرداخته‌شده است. اقلام اصلی مربوط به صندوق‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌نمایید.

از جمله عناصر اصلی جدول زیر می‌توان به آخرین ارزش صندوق‌ها، بازدهی ماهیانه و بازدهی یک‌ساله آن‌ها اشاره کرد.

ارزش کل صندوق‌های با درآمد ثابت در هفته منتهی به ۲۳ مهرماه ۱۴۰۰، برابر با ۳۷۸ هزار و ۴۱۹ میلیارد تومان رسید و متوسط ارزش ۹۰صندوق، در محدوده بالای ۴ همت قرار بگیرد.

«اندوخته آمیتیس» صدرنشین مختلط‌ها شد«اندوخته آمیتیس» صدرنشین مختلط‌ها شد«اندوخته آمیتیس» صدرنشین مختلط‌ها شد«اندوخته آمیتیس» صدرنشین مختلط‌ها شد«اندوخته آمیتیس» صدرنشین مختلط‌ها شد

لازم به ذکر است که از نسبت به هفته گذشته، نقدینگی در حدود ۱ هزار و ۱۹۷ میلیارد تومان به این صندوق‌ها اضافه شده است.

«اندوخته آمیتیس» در صدر و «پیشگامان سرمایه نوآفرین» در قعر

با نگاهی به عملکرد هفتگی این صندوق‌ها می‌توان دریافت که صندوق «اندوخته آمیتیس» با ۰.۹۱ درصد بهترین بازدهی را داشته و جای توسعه سرمایه نیکی  را گرفت و از انتهای جدول نیز تنها صندوق «پیشگامان سرمایه نوآفرین» وجود دارد که با بازدهی ۱.۷ منفی قرار گرفته است.

اندوخته آمیتیس به صدر ماهانه آمد

بهترین عملکرد ماهیانه را دو صندوق «اندوخته آمیتیس» با ۶.۰۲ درصد بازدهی مثبت و «نیکوکاری جایزه علمی فناوری پیامبر اعظم ص» با ۴.۸۹ درصد بازدهی به خود اختصاص دادند.

همچنین ضعیف‌ترین بازدهی مربوط به دو صندوق «مشترک صنعت و معدن» و «پیشگامان سرمایه نوآفرین» با ۱.۹۱ و ۱.۴۷ درصد بازدهی منفی را ثبت کردند.

منفی‌های فصلی و سالانه، به قعر چسبیده‌اند!

بهترین عملکرد سه‌ماهه را صندوق «اندوخته آمیتیس» با ۹.۷۵ درصد بازدهی داشته و بدترین عملکرد فصلی را نیز ۲ صندوق «پیشگامان سرمایه نوآفرین» با بازدهی منفی ۰.۵ درصد منفی و صندوق «اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران» نیز عملکرد منفی ۰.۱۵ درصدی را از خود نشان داده است.

بهترین عملکرد سالیانه را صندوق «نیکوکاری کشتی ورزش ملی ایران» با ۴۸.۶ درصد و «با درآمد ثابت کوثر یکم» با ۲۵.۵۶ درصد داشته‌اند.

کمترین بازدهی محقق شده سالیانه نیز مربوط به همان همیشگی‌ها بود و البته مهمان جدیدی هم آمد که صندوق «اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران» با بازدهی ۰.۰۸ درصد منفی مشاهده شد و مابقی طبق روال سابق بود یعنی «خاتم ایساتیس پویا»، «اتحاد آرمان اقتصاد» و «همای آگاه» به ترتیب با ۲۲.۰۲ درصد و ۲۱.۷۹ درصد و ۲۱.۷۴ درصد عملکرد را در سال از خود به نمایش گذاشته‌اند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه ۷۰۰ درصدی

افزایش سرمایه ۷۰۰ درصدی "واحیا" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۷برگزار شد.
مجمع

مجمع "وصنا" با موضوع افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ برگزار می‌شود.

"جم پیلن" هیات مدیره جدید را انتخاب کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پلی پروپیلن جم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "وتوصا" در مجمع

مجمع عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.