کد خبر : ۲۴۸۷۴۴
پتروشیمی فن‌آوران با افزایش درآمد سالانه ۱۲۱ درصدی مواجه بود؛
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۷
عمده‌ترین درآمدی که پتروشیمی فن‌آوران در شهریورماه به دست آورده مربوط به بازار صادراتی با ۴،۸۳۱ میلیارد ریال بوده و مابقی درآمد‌های شناسایی‌شده این پتروشیمی از فروش محصولات در بازار داخلی حاصل‌شده که ۳،۰۸۴ میلیارد ریال درآمد را به ثبت رساند.

تأثیرگذاری بازار صادراتی بر آمار‌های شفن+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، پتروشیمی فن‌آوران در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره یک‌ماهه را بالغ‌بر ۷،۹۱۶ میلیارد ریال معرفی کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریورماه سال جاری نیز میزان درآمد‌های حاصل‌شده را برابر با مبلغ ۴۱،۱۹۶ میلیارد ریال به ثبت رسانده، همچنین میزان درآمد‌های این پتروشیمی در شهریورماه از فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی به‌دست‌آمده است.

عملکرد ماهانه شفن+بورس نیوز

عمده‌ترین درآمدی که پتروشیمی فن‌آوران در شهریورماه به دست آورده مربوط به بازار صادراتی با ۴،۸۳۱ میلیارد ریال بوده و مابقی درآمد‌های شناسایی‌شده این پتروشیمی از فروش محصولات در بازار داخلی حاصل‌شده که ۳،۰۸۴ میلیارد ریال درآمد را به ثبت رساند.


بیشتر بخوانید: تلاش‌ های "شفن" برای بازگشت به روند صعودی


مقدار درآمد‌های گزارش‌شده "شفن"

روند درآمدهای پتروشیمی فن‌آوران+بورس نیوز

بر پایه این گزارش صورت گرفته، درآمد‌های شناسایی‌شده پتروشیمی فن‌آوران در شهریورماه سال جاری نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۱۲۱درصد افزایش درآمد را به دنبال داشته و از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه نیز مقدار درآمد‌های این پتروشیمی با رشد ۱۴۸درصدی روبه‌رو بود.

همچنین بیشتر میزان درآمدی که طی این دوره یک‌ماهه حاصل‌شده در اختیار «متانول صادراتی» با ۳،۲۶۲ میلیارد ریال بوده و «اسیداستیک (صادراتی)» نیز با ۱،۵۶۸ میلیارد ریال در جایگاه بعدی قرارگرفته، همچنین بیشترین میزان درآمدی که شفن در شهریورماه از محل فروش محصولات کسب کرده مربوط به بازار صادراتی بوده است.

فروش داخلی و صادراتی شفن+بورس نیوز

پتروشیمی فن‌آوران در شهریورماه میزان فروش محصولات خود را برابر با ۸۳،۷۷۰ تن اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریورماه نیز مقدار فروش محصولات این پتروشیمی برابر با ۴۹۰،۵۸۶ تن گزارش‌شده، بیشترین مقدار فروش محصول در اختیار «متانول (صادراتی)» با ۴۲،۸۸۳ تن بوده، بیشترین نرخ فروش در این دوره را «اسیداستیک (صادراتی)» با نرخ ۱۹۳،۲۳۳،۸۹۶ ریال به خود اختصاص داد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"فملی" در مجمع به افزایش سرمایه رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی صنایع مس ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ برگزار شد.
حقیقی های

حقیقی های "سپید" تا پایان سال فرصت دارند

شرکت سپید ماکیان از برنامه پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
مجمع

مجمع "وصندوق" برگزار شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار شد.
دورهمی

دورهمی "غپینو" با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.