کد خبر : ۲۴۸۸۹۸
معاملات غول‌فولادسازی خاورمیانه، در این هفته نقد نبود؛
۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱
فولادمبارکه اصفهان در این هفته با قرارداد سلف و سلف «مچینگ» توانست حجم ریالی قرارداد‌ها را به یک هزار و ۷۳۶ میلیارد تومان برساند و سهامداران را نسبت به هفته‌های گذشته امیدوار کند.

فولاد مبارکه با سبدی پر از تقاضا به بورس کالا آمد

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، در آخرین هفته مهرماه درآمد فولاد مبارکه در نبود کالایی که برای درآمد‌ها حکم دوپینگ را دارد، این شرکت توانست یک هزار و ۱۰۳ میلیارد تومان نسبت به هفته گذشته درآمدزایی بیشتری را بدست آورد.

فولادمبارکه اصفهان در این هفته با قرارداد سلف و سلف «مچینگ» توانست حجم ریالی قرارداد‌ها را به یک هزار و ۷۳۶ میلیارد تومان برساند و سهامداران را نسبت به هفته‌های گذشته امیدوار کند.

در هفته منتهی به ۳۰ مهرماه با سبد کالایی «ورق سرد لوازم خانگی»، «ورق رنگی»، «ورق سرد خودرو»، «ورق قلع اندود» و «ورق گالواانیزه لوازم خانگی» با مجموع حجم ۷۱ هزار و ۵۰۰ تن عرضه این محصولات گام به رینگ نقره‌ای بازار گذاشت و تمام این کالا‌ها را هم به فروش ختم کرد.

فولاد مبارکه با سبدی پر از تقاضا به بورس کالا آمد

ورق سرد خودرو

در هفته گذشته فولاد اصفهان در رینگ معاملات بورس کالا با عرضه ۴۷ هزار تن ورق سرد خودرو به دیدار خریداران آمد تمام کالا‌های خود را فروخت؛ این شرکت با فروش عرضه‌های خود، بیش از یک هزار و ۱۰۷ میلیارد تومان درآمد کسب کرد.

ورق رنگی

این فولادساز اصفهانی از سوی دیگر با رنگی گالوانیزه گام به رینگ معاملات بازار گذاشت و استقبال خریداران از این کالا نیز قابل‌تأمل بود.

در این هفته فولاد مبارکه اصفهان باعرضه ۴ هزار تنی این ورق به استقبال مشتریان آمده بود و به تمام درخواست‌های مشتریان بر اساس عرضه‌های خود، پاسخ مثبت داد تا درآمد حاصل از مجموع فروش به ۱۲۱ میلیارد و ۵۹۰ میلیون تومان بالغ شود.

ورق سرد لوازم خانگی

در ادامه دیگر محصول ورق سرد لوازم خانگی، از جمله کالا‌های سبد این شرکت بوده که با عرضه ۱۴ هزارتنی همراه بود که تمام عرضه‌های این بخش نیز به فروش رسید و درآمد حاصل شده از این قسمت نیز ۳۲۹ میلیارد و ۹۱۱ میلیون تومان شد.

ورق قلع اندود

عرضه‌های این نوع کالای فولادمبارکه نیز با عرضه ۳ هزارتنی همراه بوده و هر چند این عرضه به نسبت دیگر کالا از سطح کمتری برخوردار بود اما؛ این کالای فولادمبارکه نیز تماما به فروش رسید تا ۸۴ میلیارد و ۸۳۴ میلیون تومان درآمد از این بخش عاید این فولادساز شود.

ورق گالوانیزه لوازم خانگی

در پایان نیز باید اشاره داشت که این ورق گالوانیزه لوازم خانگی نیز ۳ هزار و ۵۰۰ تن دیگر عرضه در بورس کالا داشت و میزان سفارش نیز در حجم عرضه‌ها بود و تمام آن نیز به فروش رسید؛ درآمدزایی این فولادساز از این بخش نیز به ۹۳ میلیارد و ۹۱ میلیون تومان بالغ شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "حتاید" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تایدواتر خاورمیانه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ برگزار خواهد شد.
پرداخت سود

پرداخت سود "وآوا" از ماه آینده آغاز می شود

شرکت سرمایه گذاری آوانوین زمان پرداخت سود به سهامداران مشخص کرد.

"ثجوان" در مجمع سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت تأمین مسکن جوانان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ برگزار شد.
در مجمع عمومی

در مجمع عمومی "سپاها" چه گذشت؟

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سیمان سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.