کد خبر : ۲۴۸۹۰۵
۱۹ صندوق مختلط زیر ذره‌بین رفت؛
۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹
ارزش صندوق‌های مختلط باردیگر در هفته منتهی به ۳۰ مهرماه روند صعودی خود را ادامه داد و ۲۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به این صندوق‌ها اضافه شد.

صندوق مختلط 1400.07.30

به گزارش بورس‌نیوز، در این گزارش به بررسی نوسانات ارزش و بازدهی صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلط پرداخته‌شده است.

از جمله عناصر اصلی جدول زیر می‌توان به آخرین ارزش صندوق‌ها، بازدهی هفتگی، ماهیانه، فصلی آن‌ها اشاره کرده، همچنین میزان تغییر در ارزش صندوق طی یک هفته اخیر ارائه شده است.

ارزش صندوق‌های مختلط باردیگر در هفته منتهی به ۳۰ مهرماه روند صعودی خود را ادامه داد و ۲۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به این صندوق‌ها اضافه شد.

صندوق مختلط 1400.07.30

بر اساس این گزارش، مجموع ارزش این ۱۹ صندوق به ۲ هزار و ۳۹۸ میلیارد تومان بالغ شد.

سبزپوشی به هفتگی‌ها بازگشت

با نگاهی به عملکرد هفتگی صندوق‌ها می‌توان به این موضوع آگاه شد که همانند هفته گذشته دیگر تمام صندوق‌ها قرمز نبوده و تنها دو صندوق‌ها عملکرد منفی داشتند؛ در صدر این لیست می‌توان به «یکم نیکوکاری آگاه» با ۳.۴۹ درصد و «مشترک نیکی گستران» با ۲.۹۶ درصد بازدهی مثبت اشاره داشت و تا ضعیف‌ترین بازدهی نیز مربوط به صندوق «مشترک نو اندیشان» با ۲.۰۳ درصد و «مشترک کوثر» با ۰.۷۳ درصد منفی بود.

صدرنشین‌ها جابه‌جا شدند

نگاهی به عملکرد ماهانه این صندوق‌ها نشان می‌دهد که تا ۳۰ مهرماه تنها ۳ صندوق قرمزپوش بوده و در این بین، صندوق «یکم نیکوکاری آگاه» با ۱۰.۰۴ درصد و «مشترک مدرسه کسب و کار صوفی رازی» با ۹.۴۱ درصد بازدهی مثبت تعلق گرفت و ضعیف‌ترین عملکرد ماهیانه را نیز «مشترک نو اندیشان» با ۹.۰۱ درصد و «مختلط گوهر نفیس تمدن» با بازدهی ۱.۵۰ درصد منفی داشت.

خوب‌ها و بد‌های فصلی را بشناسید

بهترین عملکرد سه ماهه را نیز صندوق «مشترک مدرسه کسب و کار صوفی رازی» با ۲۰.۸۰ درصد داشته و پس‌ازآن صندوق «یکم نیکوکاری آگاه» با ۱۷.۹۳ درصد قرارگرفته و از سوی دیگر، ضعیف‌ترین عملکرد نیز همچنان پس از هفته‌ها متعلق به تجربه ایرانیان با ۴.۲۴ درصد بازدهی منفی بود و باید اشاره شود که تنها صندوق قرمزپوش در عملکرد ۳ ماه بوده و اگر همین روند را پیش بگیرد، شاید در هفته آینده نیز این صندوق، دیگر قرمزپوش نباشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سود

سود "مدیریت" از اردیبهشت ۱۴۰۱ پرداخت می‌شود

شرکت سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
مجمع

مجمع "مرقام" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت ایران ارقام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ برگزار شد.

"وشمال" سهامداران را به مجمع دعوت کرد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت سرمایه گذاری چشم انداز توسعه شمال در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱برگزار می‌شود.

"وتجارت" به انتخاب هیات مدیره می اندیشد

مجمع عمومی بانک تجارت در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: