۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۲
بر اساس آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، دیگنیتی به عنوان نخستین خودرو SUV پنج ستاره تولید داخل انتخاب شد.

دیگنیتی+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، در آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودرو‌های سواری تولیدی ویژه شهریور ماه ۱۴۰۰ که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) منتشر شده، نام دیگنیتی در بالاترین سطح از این گزارش می‌درخشد.در این گزارش هیچ یک از محصولات خودروسازان داخلی در سطح قیمتی دو نتوانسته‌اند ۵ ستاره کیفی را دریافت کنند و فقط دیگنیتی بهمن موتور، به عنوان تنها نماینده از این سطح قیمتی، ۵ ستاره کیفی را به خود اختصاص داد. زیرا استاندارد‌های شرکت بازرسی کیفیت برای خودرو‌های تولید داخل بسیار سختگیرانه است و در طول این سال‌ها اختصاص ۵ ستاره کیفی به یک محصول تولید داخل کم سابقه بوده است، اما دیگنیتی که تنها SUV تولید داخل در کشور محسوب می‌شود، توانسته است برای نخستین بار به این نشان کیفی دست پیدا کند.

گفتنی است، دیگنیتی دارای استاندارد اروپا و منطبق با استاندارد‌های ۸۵ گانه کشور می‌باشد. همچنین دارای تاییدیه استاندارد آلایندگی یورو ۵ از سازمان محیط زیست است.

یکی از سیاست‌های کلی گروه بهمن جلب رضایت مشتری در بالاترین سطح آن در هر حوزه‌ای است. تا کنون هر محصولی که به بازار عرضه کرده به موازات آن پیش بینی‌های لازم برای ارائه خدمات و تامین قطعات با کیفیت را هم لحاظ کرده است. تمامی شبکه‌های خدمات پس از فروش بهمن موتور آموزش‌های لازم در خصوص ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتریان دیگنیتی را دیده اند و این اطمینان را می‌دهد که طی دوره گارانتی و پشتیبانی ۱۰ ساله برای قطعات یدکی این خودرو پیش بینی‌های لازم شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "حتاید" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تایدواتر خاورمیانه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ برگزار خواهد شد.
پرداخت سود

پرداخت سود "وآوا" از ماه آینده آغاز می شود

شرکت سرمایه گذاری آوانوین زمان پرداخت سود به سهامداران مشخص کرد.

"ثجوان" در مجمع سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت تأمین مسکن جوانان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ برگزار شد.
در مجمع عمومی

در مجمع عمومی "سپاها" چه گذشت؟

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سیمان سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.