۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۲
بر اساس آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، دیگنیتی به عنوان نخستین خودرو SUV پنج ستاره تولید داخل انتخاب شد.

دیگنیتی+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، در آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودرو‌های سواری تولیدی ویژه شهریور ماه ۱۴۰۰ که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) منتشر شده، نام دیگنیتی در بالاترین سطح از این گزارش می‌درخشد.در این گزارش هیچ یک از محصولات خودروسازان داخلی در سطح قیمتی دو نتوانسته‌اند ۵ ستاره کیفی را دریافت کنند و فقط دیگنیتی بهمن موتور، به عنوان تنها نماینده از این سطح قیمتی، ۵ ستاره کیفی را به خود اختصاص داد. زیرا استاندارد‌های شرکت بازرسی کیفیت برای خودرو‌های تولید داخل بسیار سختگیرانه است و در طول این سال‌ها اختصاص ۵ ستاره کیفی به یک محصول تولید داخل کم سابقه بوده است، اما دیگنیتی که تنها SUV تولید داخل در کشور محسوب می‌شود، توانسته است برای نخستین بار به این نشان کیفی دست پیدا کند.

گفتنی است، دیگنیتی دارای استاندارد اروپا و منطبق با استاندارد‌های ۸۵ گانه کشور می‌باشد. همچنین دارای تاییدیه استاندارد آلایندگی یورو ۵ از سازمان محیط زیست است.

یکی از سیاست‌های کلی گروه بهمن جلب رضایت مشتری در بالاترین سطح آن در هر حوزه‌ای است. تا کنون هر محصولی که به بازار عرضه کرده به موازات آن پیش بینی‌های لازم برای ارائه خدمات و تامین قطعات با کیفیت را هم لحاظ کرده است. تمامی شبکه‌های خدمات پس از فروش بهمن موتور آموزش‌های لازم در خصوص ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتریان دیگنیتی را دیده اند و این اطمینان را می‌دهد که طی دوره گارانتی و پشتیبانی ۱۰ ساله برای قطعات یدکی این خودرو پیش بینی‌های لازم شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"فملی" در مجمع به افزایش سرمایه رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی صنایع مس ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ برگزار شد.
حقیقی های

حقیقی های "سپید" تا پایان سال فرصت دارند

شرکت سپید ماکیان از برنامه پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
مجمع

مجمع "وصندوق" برگزار شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار شد.
دورهمی

دورهمی "غپینو" با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.