کد خبر : ۲۴۹۲۶۸
۰۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۹
با روی کار آمدن دولت سید ابراهیم رئیسی و با گذشت نزدیک به سه ماه از عهده داری امور توسط دولت جدید، هیچ توجهی نسبت به بورس صورت نگرفته و کماکان سرمایه مردم در پی ریزش‌های پیاپی در حال نابودی است.

بازار سرمایه+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، پس از دعوت همگانی و تبلیغات بسیار فریبنده دستگاه‌های اجرایی و مقامات عالی کشور در دوران ریاست حسن روحانی بر قوه مجریه (و کسانی، چون قاضی زاده هاشمی) برای حضور فعال مردم در بورس و القاء این امر که حضور در بورس می‌تواند هم به معیشت مردم و هم به اقتصاد ملی کمک کند خیل عظیمی از مردم و جوانان با امید کسب درآمد و سود در این شرایط بد اقتصادی و بی کاری، اقدام به فروش اموال خود و تبدیل آن به سهام‌های بورسی کردند.پس از مدیریت فاجعه آمیز دولت گذشته در بحث اقتصاد و ریزش‌های پیاپی شاخص‌های بورس و به دنبال آن از بین رفتن صد‌ها میلیارد تومان از سرمایه مردم، عده‌ای از منتقدان دولت روحانی که شاید آن‌ها را سرسخت‌ترین حامیان کاندیدا‌های رییس جمهوری می‌توان دانست، با انتقاد از نحوه مدیریت بورس و عدم حمایت دولت وقت از بازار، بورس را تبدیل به میدانی برای تسویه حساب‌های سیاسی کردند و آتش این نزاع سیاسی تنها به چشم یک طرف رفت؛ مردم...!

اکنون با روی کار آمدن دولت سید ابراهیم رئیسی و با گذشت نزدیک به سه ماه از عهده داری امور توسط دولت جدید، هیچ توجهی نسبت به بورس صورت نگرفته و کماکان سرمایه مردم در پی ریزش‌های پیاپی در حال نابودی است.

اما ریزش‌های این روز‌ها با ریزش‌های دولت گذشته تفاوت‌هایی دارد، امروز هیچ یک از منتقدان دولت قبل اعتراضی نسبت به عدم توجه وزیر اقتصاد دولت رئیسی نمی‌کند، هیچ صدایی از افرادی که تا دیروز خود را حامی سهامداران معرفی می‌کردند و به آن بهانه دولت وقت را آماج حملات خود قرار می‌دادند شنیده نمی‌شود.

حال دیگر نه بازاری مانده و نه امیدی در دل سهامداران، تا زمانی که تاوان کشمکش‌های سیاسی و جناحی را حامیان بازار پس می‌دهند و بین دعوا‌های سیاسی قلع و قمع می‌شون چه کسی برای حمایت از بازار پیش قدم می‌شود؟

کدام بورس در دنیا این چنین آتش به سرمایه سهامداران می‌زند؟ سینه چاکان و به ظاهر دلسوزان سهامداران در زمان مدیریت دولت قبل، اکنون این گوی و این میدان، چه برنامه‌ای را برای مدیریت این وضعیت اسفناک ارائه می‌دهید؟

جناب سید ابراهیم رئیسی، ریاست محترم جمهور.
اکنون تنها مردم مانده اند و بس...!
خون بورس نقدینگی است به بیمار کم خون نه تنها خونی تزریق نشده که از آن گرفته شده است.
برای احسان خاندوزی وزیر خود بنویسید:
بورس را دریابید...!

ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۹
یعنی فحش ندیم.بنویسم دریابد مگه کوره یا عقل نداره یا تو این مملکت زندگی نمیکنه.اینان برای خوش خدمتی لربابان خود هستندوخدا داند وه بلایی سر مردم ایران قراره بیارند.اون از ضرغامی که مامور از بین بردن اثارباستانی وهویت مردم وصتایع ایران هست واینم مامور به خفت کشیدن مردم ایران ومعادن وصنایع ایران.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۹
یعنی فحش ندیم.بنویسم دریابد مگه کوره یا عقل نداره یا تو این مملکت زندگی نمیکنه.اینان برای خوش خدمتی لربابان خود هستندوخدا داند وه بلایی سر مردم ایران قراره بیارند.اون از ضرغامی که مامور از بین بردن اثارباستانی وهویت مردم وصتایع ایران هست واینم مامور به خفت کشیدن مردم ایران ومعادن وصنایع ایران.
علی اذری
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۰
لعنت بر این ............. چپاول که روح روان و اندک سرمایه مردم که با هزاران مشقت ذخیره کرده بودند از بین بردند و هیچگونه اهمیتی براشون ندارد چون ذاتا آدم‌های با دل زمخت بی احساس و بی رحمی هستند چون از خدا بی خبرند
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
دعوت از سهامداران

دعوت از سهامداران "قثابت" به مجمع

مجمع عمومی کارخانه‌های تولیدی و صنعتی ثابت خراسان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "کشرق" در مجمع تصمیم گرفتند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنعتی و معدنی شمالشرق شاهرود در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ برگزار شد.
پرداخت سود به سهامداران

پرداخت سود به سهامداران "سدشت" از سال آینده

شرکت سیمان دشتستان از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

"جم پیلن" در تصور انتخاب هیات مدیره جدید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پروپیلن جم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.