۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۱
مشترکین رایتل با خیال آسوده‌تری نسبت به سایر اپراتور‌های تلفن همراه کشور از سرویس مکالمه استفاده می‌کنند.

رایتل+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، شرکت خدمات ارتباطی رایتل با اتکا به تعهد و مشتری‌مداری به‌صرفه‌ترین *تعرفه مکالمه* را در اختیار مشترکین خود قرار می‌دهد.برقراری تماس درون شبکه این اپراتور (از خطوط رایتل به رایتل) با تعرفه ۷ تومان برای هر دقیقه مکالمه، اعلام شد. برای مثال بهای یک ساعت تماس تلفنی با سیم کارت رایتل ۴۲۰ تومان است.

این شرکت خدمات ارتباطی که پیش از این طی طرحی با عنوان «مکالمه رایگان رایتلی» تماس درون شبکه خود را به مشترکین بدون دریافت هزینه ارائه می‌داد، درحال حاضر و با وجود تمایل به ادامه این طرح، بر اساس مقررات مدون، امکان ارائه این سرویس را ندارد و تعرفه ۷ تومان در هر دقیقه مکالمه برای مشترکین این اپراتور، محاسبه می‌شود.

گفتنی است، با استناد به جدیدترین اطلاعات دریافتی مربوط به تعرفه‌های مکالمه اپراتور‌های ارتباطی، تعرفه رایتل با هدف مقرون به صرفه‌ترین نرخ برای مشترکین، منظور شده‌است و تعرفه اپراتور‌های دیگر تقریبا ۱۲ برابر این نرخ است.

رایتل که پیش از این با عنوان سومین اپراتور سراسری تلفن همراه شناخته شده‌است، بیش از یکسال پیش و با اجرای طرح «مکالمه رایگان» عنوان اولین را در کارنامه کاری خود ثبت کرد؛ اولین اپراتوری که هزینه مکالمه را رایگان کرد.

طرحی که اگرچه با هدف زنده نگه‌داشتن فرهنگ همدلی، کسب اطلاع از احوال خانواده و بستگان، در راستای ارتقای سطح روحیه و تقویت بهره‌وری ملی و نزدیکی دل‌ها با وجود حفظ فاصله هوشمند اجتماعی در روز‌های سرنوشت‌ساز مبارزه با کرونا، پایه‌گذاری شد، اما قدم‌هایی در جهت تحقق باور‌های محوری این شرکت در دست‌یابی به افقی تازه در عرصه ارتباطات، فرصت تجربه پیشرفت‌ها در عرصه فناوری مخابراتی از طریق ارائه خدمات هیجان‌انگیز، هوشمند و درعین حال ساده برای مردم ایران، بود.

باور رایتل این است که کاربری آسان خدمات جدید در زندگی روزمره مردم منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش بهره‌وری و رضایت‌مندی بیشتر مردم ایران شود.

در همین حال، رایتل با ارائه طرح «خانواده دکا»، با ایجاد فرصتی برای مدیریت هزینه‌ها، تجربه‌ای جدید از لذت ارتباط با دوستان و نزدیکان را به همراه آورده است.

به عنوان مثال، در طرح «دکا» ۱۰ هزار دقیقه مکالمه با سیم‌کارت رایتل معادل ۱۲ هزار تومان، محاسبه می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کسرام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پارس سرام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ برگزار خواهد شد.

"وپست" با محور سرمایه به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده پست بانک ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ برگزار می‌شود.

"کویر" سوددهی را آغاز کرد

شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر از زمان سوددهی به سهامدارانش گفت.

"بموتو" سوددهی را از تابستان سال آینده آغاز می کند

شرکت موتوژن از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.