کد خبر : ۲۴۹۴۵۰
۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹
کروز با جدیدترین قطعات بومی سازی شده خود در شانزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو حضور می یابد.

کروز+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، شرکت صنایع تولیدی کروز در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو از یکشنبه ۱۶ آبان ماه به مدت چهار روز فعالیت‌ها و توانمندی‌های خود را به نمایش می‌گذارد.شرکت صنایع تولیدی کروز به منظور عرضه محصولات جدید، افزایش سطح داخلی سازی قطعات، نمایش محصولات بومی سازی شده و کمک به جهش تولید در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو حضور خواهد یافت.

این شرکت به منظور کمک هر چه بیشتر به صنعت خودرو، با همت مهندسان و متخصصان خود و دانشگاه‌های کشور تلاش‌هایی جهت بکارگیری دانش‌های نوین و فناوری‌های پیشرفته در حوزه بومی سازی قطعات هایتک انجام داده است.

کروز در این نمایشگاه محصولات و قطعات پیشرفته تولیدی خود را که در راستای فناوری‌های ارزبر صنعت خودرو بومی سازی کرده است، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهد.

کروز در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو از ۱۶ لغایت ۱۹ آبان ماه سال جاری به مدت چهار روز از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در سالن ۳۵ نمایشگاه بین المللی تهران پذیرای علاقه‌مندان این صنعت است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: