کد خبر : ۲۴۹۵۳۶
معدنی و صنعتی چادرملو با افزایش درآمد سالانه ۵۶ درصدی روبه‌رو بود؛
۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۰
درآمد‌های حاصل‌شده توسط این شرکت معدنی در مهرماه سال جاری از فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی ثبت‌شده که بیشترین میزان درآمد را در بازار داخلی با ۳۶،۰۳۲ میلیارد ریال مشاهده می‌کنیم.

معدنی و صنعتی چادرملو + بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌ شناسایی‌شده طی دوره را برابر با ۴۰،۰۰۲ میلیارد ریال اعلام کرده و مقدار درآمدی که از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه به دست آورده بالغ‌بر ۲۵۴،۴۶۲ میلیارد ریال بود.

درآمد‌های حاصل‌شده توسط این شرکت معدنی در مهرماه سال جاری از فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی ثبت‌شده که بیشترین میزان درآمد را در بازار داخلی با ۳۶،۰۳۲ میلیارد ریال مشاهده می‌کنیم که ۹۰ درصد از درآمد کچاد از این بازار گزارش‌شده، همچنین میزان سرمایه "کچاد" طی دوره مبلغی بالغ‌بر ۵۵,۵۰۰ میلیارد ریال گزارش‌شده است.

عملکرد ماهانه معدنی و صنعتی چادرملو+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: ثبت رکوردی جدید در کسب درآمدهای "کچاد"


درآمد‌های شناسایی‌شده "کچاد" تا مهرماه ۱۴۰۰

روند ثبت درآمدهای معدنی و صنعتی چادرملو+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در مهرماه ۱۴۰۰ میزان درآمدی که به ثبت رسانده نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۵۶ درصد رشد درآمد داشته و مقدار درآمدی که از ابتدای سال مالی طی این دوره ۷ ماهه اعلام‌شده نسبت به سال گذشته ۱۵۴ درصد افزایش درآمد را از خود بر جای گذاشت.

همان‌طور که گفته شد بیشترین درآمدی که "کچاد" در مهرماه به ثبت رسانده در بخش بازار داخلی بوده و محصول «کنسانتره آهن (خشک)» با ۱۵،۶۹۵ میلیارد ریال عمده درآمد شناسایی‌شده را به خود اختصاص داده و پس‌ازآن محصول «گندله» با ۱۰،۵۷۲ میلیارد ریال قرارگرفته است.

"کچاد" درآمدی که از فروش محصول «کنسانتره آهن (خشک)» از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه سال ۱۴۰۰ در بازار داخلی داشته بالغ‌بر ۱۳۹،۸۸۹ میلیارد ریال شناسایی کرده که ۲۴۴ درصد افزایش را نسبت به سال گذشته به دنبال داشته، درآمدی که کچاد از ابتدای سال مالی تا انتهای مهرماه از بازار صادراتی به ثبت رسانده بالغ‌بر ۲۵،۵۲۶ میلیارد ریال اعلام‌شده که بیشترین میزان درآمد این بخش در خردادماه به‌دست‌آمده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"بموتو" سوددهی را از تابستان سال آینده آغاز می کند

شرکت موتوژن از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
افزایش نقدینگی ۸۴ در مجمع

افزایش نقدینگی ۸۴ در مجمع "شپنا"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پالایش نفت اصفهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ برگزار شد.

"ولساپا" در مجمع به افزایش سرمایه رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت لیزینگ رایان سایپا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران "سهگمت" گرد هم می آیند

مجمع فوق العاده شرکت سیمان هگمتان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.