۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵
به منظور رضایت مشتریان و توسعه بانکداری دیجیتال؛ تابلو سردر شعب بانک ایران‌زمین تغییر کرد.

بانک ایران زمین+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، به‌منظور رضایت هرچه بیشتر مشتریان؛ همچنین توسعه بانکداری دیجیتال، تابلو سردر شعب بانک ایران‌زمین تغییر کرد. این تصمیم پس از تعریف چشم‌انداز جدید بانک و به‌منظور یکپارچگی و بهینه‌سازی تابلو سردر شعب این نهاد مالی گرفته شد.گفتنی است؛ بانک ایران‌زمین پیش‌ازاین برای دست‌یابی به نتیجه مورد نظر، طی فراخوانی از تمامی هنرمندان و صاحب‌نظران این حوزه دعوت به عمل آورد و برای بهترین طرح نیز جایزه ویژه‌ای در نظر گرفت.
ماحصل اقدامات این نهاد مالی انتخاب طرحی نزدیک به استاندارد‌های تعریف‌شده در این حوزه بود و بانک توانست در سال جاری طرح خود را اجرایی و عملیاتی کند.

یادآور می‌شود؛ پیش از تغییر سردر‌های شعب بانک، مراسم رونمایی از تابلوی جدید بانک ایران‌زمین با حضور مدیران ارشد این بانک در یکی از شعب دیجیتال برگزار شده بود.

نکته حائز اهمیت این‌که؛ اکنون تغییر سردر اغلب شعب بانک ایران‌زمین انجام‌گرفته است و مابقی نیز به مرور زمان تغییر می‌یابد.

خاطرنشان می‌کند؛ در عصر جدید طراحی و برندسازی یک نمای خارجی با دکوراسیون همسان به‌منظور خدمت‌رسانی بهتر به جامعه هدف ضرورتی انکارناپذیر بوده و می‌تواند در رسیدن به اهداف تعیین‌شده یک سازمان مالی و غیر آن، مؤثر و تعیین‌کننده باشد.

تغییر سردر شعب بانک ایران‌زمین نیز به‌موازات تغییر رویکرد این نهاد مالی به سمت دیجیتالی‌شدن انجام‌شده است که می‌تواند گامی جدی برای بانک در رسیدن به جایگاه مطلوب موردنظر باشد. ضمن آنکه مشتریان نیز از این بهینه‌سازی سود خواهند برد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"فملی" در مجمع به افزایش سرمایه رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی صنایع مس ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ برگزار شد.
حقیقی های

حقیقی های "سپید" تا پایان سال فرصت دارند

شرکت سپید ماکیان از برنامه پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
مجمع

مجمع "وصندوق" برگزار شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار شد.
دورهمی

دورهمی "غپینو" با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.