کد خبر : ۲۴۹۶۶۷
۹۵ درصد از درآمد‌های شیشه همدان در مهرماه متعلق به بازار داخلی بود؛
۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶
شیشه همدان در مهرماه ۵,۱۸۴ تن از محصول «انواع ظروف شیشه‌ای بطر و جار» فروش داشته که نرخ فروش این محصول در بازار داخلی در ازای هر تن ۹,۶۷۵ میلیون تومان بوده است.

افزایش درآمد سالانه کهمدا در مهرماه+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت شیشه همدان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه سال جاری مجموع درآمد شناسایی‌شده خود را طی دوره یک ماهه بالغ‌بر ۴۸۶ میلیارد ریال گزارش‌کرده که این درآمد بدست آمده از فروش محصولات در ۲ بخش «فروش داخلی» و «فروش صادراتی» تشکیل شده، از ابتدای سال مالی تا انتهای مهرماه نیز درامد‌های تجمیعی این شرکت برابر با ۲،۱۸۶ میلیارد ریال شناسایی‌شده است.

همان‌طور که گفته درآمد‌های شیشه همدان در مهرماه از فروش محصولات در ۲ بازار داخلی و صادراتی حاصل‌شده، بیشترین درآمد به‌دست‌آمده این شرکت از فروش محصولات در بازار داخلی شکل‌گرفته که ۹۵ درصد از کل فروش را در اختیار داشته است.

شرکت شیشه همدان از ابتدای سال جاری تا انتهای مهرماه موفق به کسب درآمد ۹۴ میلیارد ریالی از بازار صادراتی شده که ۳۹ درصد افزایش را نسبت به سال گذشته به همراه داشته، بیشترین درآمد که از فروش محصولات طی ۷ ماهه گذشته در بازار صادراتی حاصل‌شده مربوط به خردادماه بوده ۴۵ میلیارد ریال فروش داشته است.

افزایش درآمد سالانه عملکرد ماهانه کهمدا+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: نوسان نرخ محصولات "کهمدا" در بخش داخلی و صادراتی


میزان درآمد "کهمدا" تا مهرماه ۱۴۰۰

روند کسب درآمدهای شیشه همدان+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، درآمدی که "کهمدا" در مهرماه به ثبت رسانده نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۵۴ درصد افزایش درآمد را به همراه داشته و درآمدی که طی ۷ ماهه گذشته به دست آورده نیز رشد ۲۹ درصدی را به دنبال داشته، لازم به ذکر است درآمدی که شیشه همدان ارائه کرده در مقایسه با ماه گذشته ۲۴ درصد اُفت درآمد را در پی داشته است.

همان‌طور که در نمودار فوق ملاحظه می‌کنید شرکت "کهمدا" در مقایسه با سال گذشته، در تمام ماه‌های پشت سر گذاشته‌شده با افزایش درآمد مواجه بوده اما؛ در مهرماه سال جاری با کاهش درآمد ماهانه نسبت به ماه گذشته روبه‌رو بوده و نقطه عطف این شرکت در شهریورماه سال جاری بوده که بیشترین میزان درآمد ثبت‌شده را به همراه داشته است.

شیشه همدان در مهرماه ۵,۱۸۴ تن از محصول «انواع ظروف شیشه‌ای بطر و جار» فروش داشته که نرخ فروش این محصول در بازار داخلی در ازای هر تن ۹,۶۷۵ میلیون تومان بوده است.

سهامدارشیشه همدان
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۸
متاسفانه مالکان خوشنام ؟!!!!! ( همان سردمداران بانک .......... ) این شرکت و معاملاتشو غیرشفاف و مافیایی اداره میکنند و سهامداران حقیقی این شرکت که اکثریت 52 درصد مالکیت شرکت را دارندهمیشه نسبت به بازدهی بازارو گروه کانی درضرر هستند تجمیع سهامداران حقیقی و شرکت در هیات مدیره واداره شرکت میتواند چاره کار باشد که امیدواریم انجام بشه .لطفا منتشرکنیدبدانند !
پاسخ ها
پرویز
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۹
ممنون حرف دل ماروزدی راهش تشکیل انجمن سهامداران خردکهمدا و تجمیع سهام آنها بصورت قانونی و دعوت برای تغییر هیات مدیره می باشد .
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کسرام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پارس سرام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ برگزار خواهد شد.

"وپست" با محور سرمایه به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده پست بانک ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ برگزار می‌شود.

"کویر" سوددهی را آغاز کرد

شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر از زمان سوددهی به سهامدارانش گفت.

"بموتو" سوددهی را از تابستان سال آینده آغاز می کند

شرکت موتوژن از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.