کد خبر : ۲۴۹۷۴۷
۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۲
این خط با سرمایه‌گذاری ۴ میلیون یورو و با ظرفیت تولید روزانه ۱۴۰۰ عدد محصول، قابلیت تأمین سیستم ABS انواع خودرو‌ها را دارا است.

خپویش+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، شرکت سازه پویش به عنوان تنها شرکت دانش‌بنیان در صنعت قطعه‌سازی که با نماد "خپویش" در بورس اوراق بهادار پذیرفته شده اولین خط تولید تمام اتوماتیک ترمز ABS را در کشور راه‌اندازی کرد.این خط تولید، با تکیه بر دانش و توانمندی متخصصان داخلی و مطابق با آخرین فناوری‌ها و استاندارد‌های روز دنیا طراحی و راه‌اندازی شده و انتظار می‌رود با توجه به کیفیت این محصول و نیاز بازار، به زودی با استقبال خودروسازان و همچنین سرمایه‌گذاران بازار بورس روبرو شود.

با راه‌اندازی خط تولید این محصول کلیدی، علاوه بر فراهم ساختن بستر لازم برای پوشش کامل نیاز خودروسازان داخلی، ایران به یکی از صادرکنندگان این محصول تبدیل خواهد شد.

سازه پویش که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ عظام است، با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود داخل کشور و راه‌اندازی این خط تولید، ضمن ایجاد اشتغال برای ۱۰۰ نیروی جدید، حدود ۳۰ درصد از نیاز این محصول در داخل را تأمین کرده و اقدامات لازم جهت راه‌اندازی خط تولید دوم این محصول را نیز اجرایی نموده است. گفتنی است شرکت سازه پویش دارای ۲۴ سال سابقه و تجربه در حوزه توسعه و تأمین محصولات الکترونیک، مکاترونیک و پلیمری برای خودرو سازان بزرگ کشور است.

این خط با سرمایه‌گذاری ۴ میلیون یورو و با ظرفیت تولید روزانه ۱۴۰۰ عدد محصول، قابلیت تأمین سیستم ABS انواع خودرو‌ها را دارا است. به نحوی که ظرفیت اسمی تولید سالیانه در حدود ۴۲۰ هزار و ظرفیت عملی در حدود ۳۶۰ هزار قطعه تخمین زده می‌شود.

در صورت دستیابی به ظرفیت کامل تولید، بالغ بر ۷,۴۷۶ میلیارد ریال از درآمد سالانه شرکت، توسط این خط تأمین می‌گردد که این امر به خودکفایی شرکت در این حوزه منجر خواهد شد. علاوه بر آن، تولید این کالای استراتژیک دارای مزایای رقابتی متعدد بوده و با ایجاد بازار‌های جدید و افزایش توان صادراتی، امکان رقابت با سایر رقبا را فراهم می‌سازد.

حسین قبولی
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۹
عالی برای همچنین مجموعه ها باید پشتیبانی از هر جهت بخاطر کارآفرینی انجام شود به امید روزی که ایران خودکفا از تمام جهات باشد
خسرو
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۰
فردا بانکیها ورشکسته ش می کنن و درش و گل می گیرن.
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۱
خوشحالی ما سهامداران اینست که در تولید ورشد وشکوفایی وکارآفرینی کشور مشارکت داریم کاش مدیران ومسوولان کشور قدر بورس وسهامداران را بدانند واز پشت خنجر بهشان نزنندما چیزی زیادی نمیخواهیم .همینکه بانکیها وشرکتهای بزرگ خصولتی رامهار کنند که به مردم وبورس وسهامداران خیانت نکنند واز پشت خنجر نزنند وسهامداران را به زمین نزنند کافیست
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"بموتو" سوددهی را از تابستان سال آینده آغاز می کند

شرکت موتوژن از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
افزایش نقدینگی ۸۴ در مجمع

افزایش نقدینگی ۸۴ در مجمع "شپنا"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پالایش نفت اصفهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ برگزار شد.

"ولساپا" در مجمع به افزایش سرمایه رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت لیزینگ رایان سایپا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران "سهگمت" گرد هم می آیند

مجمع فوق العاده شرکت سیمان هگمتان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.