کد خبر : ۲۵۰۰۰۷
عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم عنوان کرد:
۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸
عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم گفت: از برنامه های عملیاتی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در حوزه رتبه بندی معلمان و پاداش پایان خدمت بازنشستگان است.

ارائه برنامه عملیاتی در حوزه رتبه بندی معلمان

به گزارش بورس نیوز، علیرضا سلیمی، عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در مخالفت با برنامه‌های وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش اظهار کرد: اگرچه دوستان گلایه‌هایی از نوع تعامل بخشی از دولت با مجلس دارند، اما باید گفت؛ گنه کرد در بلخ آهنگری/ به شوشتر گردن مسگری، بنابراین مشکل فوق گناه فیاضی نیست، هر چند رئیس جهمور گفت که این رویکرد تغییر می‌کند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس یازدهم ادامه داد: در مورد مدرک آقای فیاضی باید گفت؛ ایشان استادیار هستند و شما می‌دانید برای گرفتن این مدرک باید مراحل بسیاری را طی کرد، ضمن آنکه بحث مدرک از زبان برخی منتشر می‌شود که سابقه آن‌ها در رأی دادن جای سوال دارد، چرا که با برخی وزرا مانند صمت، کار و آموزش و پرورش که دیپلمه بودند، موافقت کردند و باید پرسید چرا آن زمان سکوت کردند. این در حالی است که ۴ وزیر سابق به عنوان کارشناس این وزیر پیشنهادی را تایید کردند، لذا باید نظر کارشناسان را مورد توجه قرار داد.

وی بیان کرد: خواهشمندم در مجلس به نحوی صحبت نشود که شنوندگان قضاوت درستی از ما نداشته باشند، ضمن آنکه آقای فیاضی یکصد و اندی برنامه به مجلس ارائه داده اند، اما کسی توجه نمی‌کند! این برنامه‌های عملیاتی موارد مهمی همچون رتبه بندی معلمان و پاداش پایان خدمت بازنشستگان و سایر موارد را شامل می‌شود.

سلیمی گفت: ما از یکطرف می‌گوییم که به تحول نیاز داریم، از طرفی دیگر به جوانی که سابقه تحول‌زایی داشته و رویکرد آن تحولی است، توجهی نداریم. ضمن آنکه وی در ۴ معاونت آموزش و پرورش سابقه اجرایی دارد و از معدود وزرای پیشنهادی است که در زمینه گام دوم انقلاب برنامه عملیاتی ارائه کرده است. همچنین در بحث صندوق ذخیره فرهنگیان به طور روشن و شفاف برنامه عملیاتی ارائه کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
دعوت از سهامداران

دعوت از سهامداران "قثابت" به مجمع

مجمع عمومی کارخانه‌های تولیدی و صنعتی ثابت خراسان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "کشرق" در مجمع تصمیم گرفتند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنعتی و معدنی شمالشرق شاهرود در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ برگزار شد.
پرداخت سود به سهامداران

پرداخت سود به سهامداران "سدشت" از سال آینده

شرکت سیمان دشتستان از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

"جم پیلن" در تصور انتخاب هیات مدیره جدید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پروپیلن جم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.