کد خبر : ۲۵۰۲۶۰
چربی نرخ "شنفت" ۷ درصد کاهش یافت؛
۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵
بیشترین میزان درآمدی که در مهرماه از "شنفت" به ثبت رسیده در بخش «بازار داخلی» بوده و عمده درآمد حاصل‌شده در این بازار متعلق به «روغن‌موتور دیزلی» بود.

نفت پارس+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت نفت پارس در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه سال جاری میزان درآمد شناسایی‌شده طی دوره یک‌ماهه را بالغ‌بر ۵،۵۷۱ میلیارد ریال ارائه کرده و میزان درآمدی که از ابتدای سال مالی تا انتهای مهرماه ثبت‌شده برابر با ۳۷،۹۳۳ میلیارد ریال بود.

لازم به ذکر است که مقدار درآمدی که این شرکت شناسایی کرده از ۲ بازار داخلی و صادراتی به دست آمده و در این بین عمده‌ترین درآمد این شرکت از فروش محصولات در بازار داخلی حاصل‌شده که ۵۹ درصد از کل درآمد‌ها را شامل می‌شود.

عملکرد ماهانه شنفت در مهرماه+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: نوسان نرخ روانکار نفت پارس


میزان درآمد حاصل‌شده "شنفت" تا مهرماه

روند ثبت درآمدهای شنفت+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، نفت پارس در مهرماه سال جاری با کاهش درآمد ۲۵ درصدی نسبت به ماه گذشته مواجه بوده، در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز با رشد ۴۵ درصدی روبه‌رو بوده و همچنین میزان درآمد‌های تجمیعی این شرکت که از ابتدای سال مالی تا انتهای مهرماه به ثبت رسانده در مقایسه با سال گذشته ۱۱۹ درصد افزایش را شاهد بوده است.

همان‌طور که گفته شد بیشترین میزان درآمدی که در مهرماه از "شنفت" به ثبت رسیده در بخش «بازار داخلی» با ۳،۳۱۵ میلیارد ریال بوده و عمده درآمد حاصل‌شده در این بازار متعلق به «روغن‌موتور دیزلی» با ۹۷۶ میلیارد ریال بوده، همچنین بیشترین میزان فروش در مهرماه نیز مربوط به «اکسترکت» در بازار صادراتی با ۷،۲۷۴،۹۶۳ کیلوگرم با نرخ فروش ۷۵ هزار تومان در ازای هر کیلوگرم بوده است.

شرکت در این ماه ۳، ۴۶۴، ۷۵۰ لیتر روغن موتور بنزینی فروخته که نسبت به ماه گذشته ۵ درصد افت داشته، نرخ فروش این محصول در نسبت به ماه گذشته ۷ درصد افت داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"فملی" در مجمع به افزایش سرمایه رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی صنایع مس ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ برگزار شد.
حقیقی های

حقیقی های "سپید" تا پایان سال فرصت دارند

شرکت سپید ماکیان از برنامه پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
مجمع

مجمع "وصندوق" برگزار شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار شد.
دورهمی

دورهمی "غپینو" با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.