کد خبر : ۲۵۰۲۸۰
با برگزاری نخستین مجمع عمومی؛
۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳
حسین قاهری به عنوان «دبیرکل انجمن تبادل رمزارز» کشور انتخاب و معرفی شد.

حسین قاهری، دبیرکل انجمن تبادل رمزارز شد

به گزارش بورس نیوز، نخستین جلسه مجمع عمومی اعضای موسس انجمن «همیاران رمزارز و زیست بوم تبادل الکترونیک» با تشکیل هیات رئیسه مجمع و انتخاب اعضاء در دفتر مرکزی مجمع برگزار و «انجمن تبادل رمزارز» به طور رسمی آغاز بکار کرد.

نخستین جلسه مجمع عمومی انجمن «تبادل رمزارز» با همت هیات موسس و پس از ماه‌ها جلسات متعدد با نمایندگان حوزه اقتصادی مجلس شورای اسلامی، بانک مرکزی، پژوهشگاه وزارت امور اقتصادی و دارایی و کسب مجوز از وزارت کشور و تاییدیه بانک مرکزی، با حضور ناظر وزارت کشور برگزار شد.

تصویب اساسنامه انجمن و انتخاب هیات مدیره و اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی، دبیر کل و بازرس انجمن از تصمیمات اولین مجمع عمومی «انجمن تبادل رمزارز» بود.

در مرحله انتخاب هیات مدیره «انجمن تبادل رمزارز» که در حضور ۱۱ نفر از اعضای هیات موسس این انجمن برگزار شد؛ حسین قاهری به عنوان دبیرکل و رئیس هیات مدیره، احسان والی نایب رئیس، سید روح الله سیدی و علیرضا رحیمی نیز به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره انتخاب و معرفی شدند.

همچنین آقایان بهنام بالود، حسین اکبری مقدم و آرین نبیونی، نیز به ترتیب به عنوان اعضای علی البدل و بازرس از طرف مجمع منصوب شدند.

هیات مدیره «انجمن تبادل رمزارز» در نخستین مجمع عمومی، هدف از تشکیل این انجمن را لزوم نگاه تخصصی‌تر به حوزه رمزارز، ساماندهی و حمایت از فعالان این بخش و کمک به قانون گذار عنوان کردند.

حسین قاهری، دبیرکل انجمن تبادل رمزارز شد

حسین قاهری دبیرکل و رئیس هیات مدیره انجمن تبادل رمزارز، در نخستین مجمع عمومی این انجمن اعلام کرد به زودی سایت انجمن به عنوان مرجعی به منظور اطلاع رسانی و ارائه بهترین اطلاعات روز دنیا برای فعالان حوزه رمز ارز راه اندازی می‌شود.

یادآور می‌شود با برگزاری اولین مجمع عمومی «انجمن همیاران رمز ارز و زیست بوم تبادل الکترونیک» و انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرس انجمن، و تایید ناظر وزارت کشور، فعالیت رسمی «انجمن تبادل رمزارز» آغاز شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "فسا" با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فسا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "حتاید" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تایدواتر خاورمیانه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ برگزار خواهد شد.
پرداخت سود

پرداخت سود "وآوا" از ماه آینده آغاز می شود

شرکت سرمایه گذاری آوانوین زمان پرداخت سود به سهامداران مشخص کرد.

"ثجوان" در مجمع سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت تأمین مسکن جوانان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.