کد خبر : ۲۵۰۴۰۶
«انواع گرید دوده» پرفروش‌ترین محصول دوده صنعتی پارس در آبان ماه؛
۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵
درآمد‌های این شرکت معدنی از فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی به‌دست‌آمده و مشاهده می‌کنیم که عمده‌ترین درآمد‌های این شرکت در بازار داخلی با ۵۷۶ میلیارد ریال شکل‌گرفت.

دوده صنعتی پارس+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت دوده صنعتی پارس در آبان ماه سال جاری درآمد عملیاتی خود طی این دوره یک ماهه را بالغ‌بر ۵۸۱ میلیارد ریال شناسایی کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای آبان ماه نیز میزان درآمد شناسایی‌شده طی ۸ ماهه گذشته را برابر با ۵،۱۳۲ میلیارد ریال اعلام کرده است.

درآمد‌های این شرکت معدنی از فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی به‌دست‌آمده و مشاهده می‌کنیم که عمده‌ترین درآمد‌های این شرکت در بازار داخلی با ۵۷۶ میلیارد ریال شکل‌گرفته، همچنین از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه نیز ۲۳۹ میلیارد ریال از درآمد‌های این شرکت از فروش محصولات در بازار صادراتی شناسایی‌شده است.

عملکرد ماهانه شدوص+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: فروش ۲ ماهه "شدوص" به بیش از ۱۱۶ میلیارد تومان رسید


درآمد‌های شناسایی‌شده شدوص تا آبان ماه ۱۴۰۰

روند درآمد های شدوص+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، درآمد حاصل‌شده دوده صنعتی پارس در آبان ماه سال جاری نسبت به ماه گذشته با کاهش ۲۵ درصدی روبه‌رو بوده که پایانی بر روند صعودی درآمد‌ها بوده و در مقایسه با سال گذشته نیز ۱۰۶ درصد رشد را به همراه داشت و این افزایش درآمد بی‌جهت با افزایش نرخ ۸۷ درصدی نسبت به سال گذشته نیست.

روند صادرات محصولات شدوص+بورس نیوز

بیشترین درآمدی که دوده صنعتی پارس در آبان ماه توانسته به ثبت برساند مربوط به فروش محصول «انواع گرید دوده» با ۵۲۶ میلیارد ریال بوده که تماماً در بازار داخلی به فروش رسیده و پس‌ازآن دوده صادراتی با ۴ میلیارد ریال قرار داشت، شرکت دوده صنعتی پارس در آبان ماه موفق به فروش ۲,۱۷۴ تن «انواع گرید دوده» و ۱۹ کیلوگرم «دوده صادراتی» شده، محصول «انواع گرید دوده» از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۰،۲۴۷ تن به فروش رفته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: