۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳
مدیر توسعه فروش و خدمات گروه بهمن جهت افزایش سطح رضایت مشتریان از توسعه ناوگان امدادرسانی بهمن موتور و به کارگیری چندین دستگاه خودرو شیلر با کاربری خودروبر تا پایان سال خبر داد.

بهمن موتور+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، علیرضا توکلی، مدیر توسعه فروش و خدمات گروه بهمن ضمن اعلام به روز رسانی ناوگان عملیاتی امداد بهمن موتور اظهار کرد: ارتقای کیفیت و توسعه خدمات در راستای تکمیل زنجیره خدمات سیار خودرویی پایه‌ریزی شده است. در این راستا به تازگی ۶ دستگاه کامیونت شیلر با کاربری خودروبر به ناوگان امداد رسانی افزوده شده تا با قرارگیری در محور‌های مواصلاتی پرتردد بتوانند خدمات امدادی متمایز ارائه کنند.مدیر توسعه فروش و خدمات گروه بهمن اظهار کرد: این خودرو‌های بکار گرفته شده به صورت کامل به سیستم موقعیت یاب (GPS) مجهز شدند و گامی دیگر برای کاهش زمان انتظار خدمات امدادی خود برداشتیم.

توکلی ادامه داد: با تجهیز ناوگان امداد بهمن موتور به سیستم موقعیت یاب، امکان تعیین محل استقرار دقیق امدادگران روی نقشه میسر و به صورت آنلاین مکان امدادگر به نمایش در آمده و می‌توان زمان انتظار را تخمین زد و انتخاب نزدیک‌ترین امدادگر به امدادخواه را تسهیل می‌کند. این امر به ارائه خدمات سریع‌تر منجر می‌شود و در نهایت افزایش رضایت مشتریان را به دنبال دارد.

توکلی با اشاره به ساماندهی ناوگان امدادی بهمن موتور خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته ۶ دستگاه خودرو شیلری که با کاربری خودروبر در شروع توسعه ناوگان امدادی وارد ناوگان شده، تا پایان سال به تدریج افزایش خواهد یافت و تعداد خودرو‌های امدادی نیز در مجموع بیشتر از تعداد قبل خواهد شد.

گفتنی است خدمات پس از فروش گروه بهمن هم اکنون در ۲۳ استان شامل ۴۹ شهر در دسترس مشتریان و آماده ارائه خدمات هستند و دارندگان محصولات بهمن موتور می‌توانند در صورت نیاز از طریق تماس با شماره تلفن سراسری ۴۸۰۲۷-۰۲۱ و همچنین از طریق نرم افزار موبایل یا وب سایت www.bahman.ir از خدمات استفاده نمایند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تکشا" در جریان پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
جیب خالی سهامداران

جیب خالی سهامداران "قجام" از مجمع

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸برگزار شد.

"شپارس" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت بین المللی محصولات پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وامین" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: