در آستانه مجمع عمومی سالیانه سیمان دشتستان بیان شد؛
۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۲
مدیرعامل شرکت سیمان دشتستان با اشاره به برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت در تاریخ ۱۳ آذر ماه گفت: سیمان دشتستان با رشد ۵۰ درصدی درآمد تلفیقی و نیز ۷۳ درصد رشد در سود خالص عملکرد مطلوبی در سال مالی منتهی به شهریور ۱۴۰۰ به ثبت رسانده است.

سیمان دشتستان+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، ایرج موسوی، مدیرعامل سیمان دشتستان با بیان اینکه رشد ۱۸ درصدی صادرات شرکت نسبت به سال گذشته و ثبت رکورد صادرات ۴۰ درصدی از فروش علی رغم محدودیت‌های صادراتی شرکت و ارزآوری ۱۸ میلیون دلاری در سال مالی جاری، دستاورد بزرگی است که حاصل زحمات مجموعه کارکنان و مدیران شرکت و راهبری هلدینگ سیمان غدیر بوده است.وی افزود: نماد سیمان دشتستان "سدشت" با عملکرد مطلوب خود، جزو نماد‌های جذاب بازار سرمایه است و بیشترین ارزش بازار را در بین شرکت‌های سیمانی کشور داراست. همجنین این شرکت موفق به دریافت گزارش حسابرسی مطلوب گردیده است.

موسوی بیان کرد: یکی از شرکت‌های زیرمجموعه سیمان دشتستان، شرکت سیمان‌مند دشتی است که ۵۸ درصد از سهام آن متعلق به سیمان دشتستان است.

وی افزود: سیمان‌مند دشتی بالاترین درصد پوشش ظرفیت اسمی تولید و بالاترین حاشیه سود عملیاتی را در بین شرکت‌های سیمانی دارد و قرار است به زودی در بازار سرمایه عرضه شود. توسعه فعالیت‌های شرکت بازرگانی دامون به عنوان بازوی کمکی شرکت سیمان دشتستان و در راستای افزایش سودآوری شرکت نیز در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل سیمان دشتستان با اشاره به مشکلات قبلی شرکت، از تغییر سهامدار عمده این شرکت و استقرار تیم مدیریتی جدید در ماه‌های گذشته با رویکرد تحولی خبر داد و افزود: افزایش بهره‌وری و بازدهی دارایی‌ها، شفافیت اقتصادی، توسعه و بهبود خطوط تولید، مثلث سیاست‌گذاری هلدینگ سیمان غدیر است که در سیمان دشتستان در حال پیگیری و اجراست.

موسوی خاطرنشان کرد: سیمان دشتستان با تامین سیمان مورد نیاز پروژه‌های بزرگی نظیر نیروگاه اتمی بوشهر، سد الکی و خط لوله انتقال نفت گوره-جاسک نقش مهمی در پیشبرد پروژه‌های عمرانی منطقه و کشور ایفا کرده است.

شرکت سیمان دشتستان، یکی از شرکت‌های مجموعه هلدینگ سیمان غدیر است که با در اختیار داشتن ۱۰ درصد تولید و ۱۷.۵درصد صادرات سیمان کشور، به زودی با نماد "سغدیر" در فرابورس عرضه اولیه می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تکشا" در جریان پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
جیب خالی سهامداران

جیب خالی سهامداران "قجام" از مجمع

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸برگزار شد.

"شپارس" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت بین المللی محصولات پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وامین" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: