۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳
سید محمدجواد میرطاهر به عنوان مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صبا تامین تعیین شد.

صباتامین+بورس نیوز
به گزارش بورس نیوز، مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین، با حضور اعضای هئیت مدیره این شرکت و دکتر محمود ملکوتی خواه عضو هیأت مدیره شستا برگزار شد. بر این اساس سید محمدجواد میرطاهر به عنوان مدیر عامل صبا تأمین تعیین شد.در آغاز این مراسم محمود ملکوتی‌خواه، عضو هئیت مدیره شستا با تقدیر از مدیران سابق شرکت سرمایه‌گذاری صبا تأمین گفت: صبا تأمین مجموعه‌ای است که توانسته در سال‌های اخیر نقش متفاوت و مهمی را در بازار سرمایه ایران و در میان هلدینگ‌های شستا بدست آورد.

ملکوتی‌خواه در این مراسم با اعلام این خبر که برنامه راهبردی شستا در افق ۱۴۰۴ به همراه برنامه جامع سرمایه‌گذاری و برنامه جامع ساماندهی پرتفوی در جلسه هیأت مدیره شستا به تصویب رسیده گفت: این برنامه‌ها آثار و تبعات مثبتی نظیر ایجاد منافع پایدار و بلند مدت برای ذینفعان و عدالت سرمایه‌گذاری از طریق توسعه مناطق محروم و کم برخوردار دارای پتانسل به همراه خواهد شد.

وی با تأکید بر این موضوع که این برنامه موجب اشتغالزایی و ایجاد تولید پایدار خواهد شد، اضافه کرد:این برنامه‌ها که با رویکرد تحولی و توسعه‌ای تدوین شده، نقش به سزایی در تحقق اسناد بالا دستی کشور و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی خواهد داشت و در این افق شستا به عنوان پیشران توسعه کشور به عنوان اصلی‌ترین محرک رشد و توسعه پایدار اقتصادی کشور نقش ایفا خواهد کرد.

در ادامه این مراسم سید محمدجواد میرطاهر بیان کرد: از مدیر عامل محترم شستا و مجموعه اعضای محترم هیات مدیره بابت حسن اعتماد به اینجانب تشکر می‌کنم و‌امیدوارم بتوانیم از تجارب و رهنمود‌های ارزنده این عزیزان در راستای تحقق اهداف عالیه شستا بهره برده و با عملکرد موفق به یک شرکت پیشرو در حوزه سرمایه گذاری و خدمات مالی تبدیل شویم.

وی با اشاره به برنامه‌های آتی شرکت صبا تأمین گفت: به طور کلی می‌توان برنامه‌های آتی شرکت را دردو بخش بهبود وضعیت موجود و برنامه‌های توسعه‌ای صبا تأمین تعریف کرد. دکتر میرطاهر اضافه کرد: ساخت سود با کیفیت برای سهام‌داران و مجموعه هلدینگ مادر یکی از راهبرد‌هایی است که دنبال خواهیم کرد.
وی با تأکید بر این موضوع که شرکت سرمایه‌گذاری صبا تأمین یک شرکت ارائه دهنده خدمات مالی است؛ گفت: صبا تأمین به نحوی با تمام هلدینگ‌های تابعه شستا در تعامل است و می‌توان آن‌ها را به مثابه مشتریان صبا تامین قلمداد کرد، بنابرین بحث تکریم و مشتری مداری یک ضرورت است و در این راستا هم افزایی و هم سویی هلدینگ‌های تابعه شستا به طور قطع راهگشا خواهد بود. از سوی دیگر در تلاش خواهیم بود تا نقش اثر‌گذاری را در تأمین مالی شرکت‌های تابعه شستا و سازمان تامین اجتماعی ایفا نماییم.

وی با تشکر از مدیران عامل سابق مجموعه صبا تامین و دکتر علی مهدوی پارسا، سرپرست سابق این شرکت، گفت:‌امیداورم همدلی اعضای هئیت مدیره صبا تأمین مانند گذشته تداوم یابد و با تدوین استراتژی‌های نوین، اهداف مورد نظر و اصلاح زیر ساخت‌های لازم تحقق یابد.

سید محمدجواد میرطاهر دارای مدرک تحصیلی دکترای مدیریت مالی است. او سابقه عضویت در هیأت مدیره و سطوح مختلف مدیریتی در شرکت‌های مختلف از جمله بیمه دانا، همراه اول، توسعه سرمایه‌گذاری نور دانا، کارگزاری بورس بیمه ایران، سرمایه گذاری پردیس، ستاره اول و... را درکارنامه خود دارد. وی همچنین سابقه تدریس دروس مالی در دانشگاه‌ها و موسسات مختلف را داراست.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تکشا" در جریان پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
جیب خالی سهامداران

جیب خالی سهامداران "قجام" از مجمع

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸برگزار شد.

"شپارس" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت بین المللی محصولات پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وامین" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: