۰۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۶
خدمات ثبت صدور، تایید و انتقال چک‌های صیادی از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک ملت هم ارایه می‌شود.

بانک ملت+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز و به نقل از روابط عمومی بانک ملت، مشتریان این بانک می‌توانند از این پس تمامی خدمات چک‌های صیادی را از طریق پایانه‌های خود پرداز بانک ملت در سراسر کشور دریافت کنند.بانک ملت پیش از این و همزمان با اجرای قانون جدید چک خدمات چک‌های صیادی را در کانال‌های مختلف غیرحضوری مانند همراه بانک و اینترنت بانک نیز فعال کرده بود.

ارایه خدمات چک‌های صیادی از طریق پیامک هم برای مشتریان دارای حساب در بانک ملت مدتی پیش فعال شده و در دسترس قرار گرفته است.

آمنه نادعلی زاده معاون اداره نظام پرداخت‌های بانک مرکزی، با حضور در شعبه مرکزی بانک ملت در تهران، از ارایه این خدمت به عنوان بخش دیگری از مجموعه خدمات غیرحضوری چک‌های صیادی خبر داد.

وی افزود: بانک ملت نخستین بانکی است که این خدمت را به مشتریان ارایه می‌دهد و بانک‌های دیگر هم ارایه این خدمت را در دستور کار قرار داده اند.

رستم شاه گشتاسبی، رییس اداره کل زیرساخت و نرم افزار بانک ملت هم اظهار کرد: بانک ملت همسو با سیاست‌های بانک مرکزی از ابتدای اجرای قانون جدید زیرساخت‌ها و نیازمندی‌های فنی را آماده ساخت و خوشبختانه در کانال‌های مختلف خدمات غیرحضوری مشتریان می‌توانند، امور مربوط به ثبت، تایید و انتقال چک‌های صیادی جدید را انجام دهند.

گشتاسبی افزود: از امروز همه دستگاه‌های خودپرداز بانک ملت در سراسر کشور، خدمات چک‌های صیادی را ارایه می‌دهند و در واقع افرادی که گوشی هوشمند یا دسترسی به سامانه‌های مانند اینترنت بانک ندارند می‌توانند بدون مراجعه به شعبه، از این طریق خدمت مورد نظر را دریافت کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: