کد خبر : ۲۵۲۰۴۲
افزایش فروش ۷۱ تنی این فنرسازی ثبت شد؛
۰۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
پرفروش‌ترین محصول این شرکت متعلق به «محصولات سبک» با ۴۷۰ تن بوده که با کاهش نرخ فروش ۷ درصدی مواجه بود.

فنرسازی زر+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت فنرسازی زر در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال ۱۴۰۰ (منتهی به اسفندماه ۱۴۰۰) مجموع درآمد‌های عملیاتی ارائه‌شده طی دوره یک‌ماهه را برابر با ۳۲۵ میلیارد ریال گزارش کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای آذرماه نیز درآمد‌های به‌دست‌آمده بالغ‌بر ۲،۰۸۲ میلیارد ریال شناسایی کرده است.

درآمدی که فنرسازی زر در آذرماه سال جاری به ثبت رسانده از فروش محصولات در بازار‌های صادراتی و داخلی بوده که بیشترین درآمد شناسایی‌شده از فروش محصولات در بازار داخلی با ۳۰۶ میلیارد ریال بوده که ۹۴ درصد از حجم درآمدی در این بازار تشکیل‌شده و در بازار صادراتی نیز ۱۹ میلیارد ریال درآمد به ثبت رسیده است.

عملکرد ماهانه خزر در اذرماه+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: حسابرس بر افزایش سرمایه "خزر" نظر داد


درآمد‌های ثبت‌شده "خزر" در آذرماه

روند ثبت درآمدهای فنرسازی زر تا آذرماه+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، فنرسازی زر میزان درآمدی که در پایان آذرماه سال جاری از خود بر جای گذاشته نسبت به آبان ماه ۱۰ درصد افزایش پیداکرده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز با رشد ۶۰ درصدی مواجه بوده، همچنین مقدار درآمدی که از ابتدای سال مالی تا انتهای آذرماه ۱۴۰۰ اعلام‌شده نسبت به سال گذشته با افزایش درآمد ۸۲ درصدی روبه‌رو بوده است.

بیشترین درآمدی که "خزر" در آذرماه از فروش محصولات ثبت کرده مربوط به «محصولات سبک» در بازار داخلی با ۱۵۷ میلیارد ریال بوده که نرخ فروش این محصول در آذرماه ۳۳ میلیون و ۳۷۸ هزار تومان در ازای هر تن بوده و محصول درآمدزای بعدی نیز مربوط به «محصولات سنگین» با ۱۱۸ میلیارد ریال بوده است.

رموند عملکرد ثبت درآمدهای صادراتی خزر+بورس نیوز

همان‌طور که گفته شد شرکت فنرسازی خزر در آذرماه از فروش محصولات در بازار خارجی درآمدی ۱۹ میلیارد ریالی را به ثبت رسانده و طی ۹ ماه گذشته توانسته ۱۰۳ میلیارد ریال درآمدزایی در حوزه صادراتی داشته باشد و شاهد افزایش درآمد سالانه ۵۳ درصدی بوده‌ایم.

فروش محصولات فنرسازی زر

بر اساس این گزارش، فنرسازی زر در آذرماه توانسته ۸۱۹ تن از محصولات خود را در بازار به فروش برساند که شاهد افزایش فروش ۹ درصدی (۷۱ تن) نسبت به ماه گذشته بوده و در مقایسه با سال گذشته نیز شاهد رشد ۸ درصدی بوده‌ایم.

پرفروش‌ترین محصول این شرکت متعلق به «محصولات سبک» با ۴۷۰ تن بوده که با کاهش نرخ فروش ۷ درصدی مواجه بوده، همچنین گران‌ترین محصول ارائه‌شده توسط "خزر" متعلق به محصولات سنگین در بازار صادراتی با ۵۰ میلیون و ۱۴۲ هزار تومان بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تطبیق اساسنامه

تطبیق اساسنامه "خکاوه" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سایپا دیزل در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ برگزار می‌شود.
زمان برگزاری مجمع

زمان برگزاری مجمع "وسپهر" مشخص شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "وهامون" از اواخر تیرماه

شرکت سرمایه گذاری هامون صبا از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع "شنفت" در نیمه خردادماه

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نفت پارس در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.
سود ۱۸ تومانی به ازای هر سهم

سود ۱۸ تومانی به ازای هر سهم "غشان" در مجمع

مجمع عمومی شرکت شیر پاستوریزه پگاه خراسان در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: