کد خبر : ۲۵۲۰۵۹
درآمد‌های عملیاتی "فخاس" پس از ۳ ماه روند کاهش پیدا کرد؛
۰۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۵
درآمد‌های ارائه‌شده توسط این شرکت از فروش محصولات در ۲ بازار داخلی و صادراتی به‌دست‌آمده که بیشترین تمرکز این شرکت بر فروش محصولات در بازار داخلی بود.

مجتمع فولاد خراسان+بوس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت مجتمع فولاد خراسان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های عملیاتی گزارش‌شده طی این دوره ماهانه را مبلغی بالغ‌بر ۷،۵۴۸ میلیارد ریال به ثبت رسانده و درآمد این شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای آذرماه نیز ۷۶،۶۸۵ میلیارد ریال شناسایی‌شده است.

درآمد‌های ارائه‌شده توسط این شرکت از فروش محصولات در ۲ بازار داخلی و صادراتی به‌دست‌آمده که بیشترین تمرکز این شرکت بر فروش محصولات در بازار داخلی بوده که ۹۴ درصد از کل درآمد‌ها در این حوزه شناسایی‌شده و مابقی آن نیز از فروش محصولات در بازار خارجی حاصل‌شده است.

عملکرد ماهانه فولاد خراسان+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: کاهش ۸۷ درصدی درآمد‌ها از سبدمیلگرد فولادخراسان


درآمد‌های "فخاس" تا آذرماه ۱۴۰۰

روند ثبت درآمدهای فخاس تا آذرماه+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، میزان درآمدی که مجتمع فولاد خراسان در گزارش ماهانه به ثبت رسانده نسبت به ماه گذشته با ۱۷ درصد کاهش درآمد را شاهد بوده و در مقایسه با سال گذشته نیز با رشد درآمد ۳۱ درصدی روبه‌رو بوده، درآمدی که این شرکت از ابتدای سال مالی تاکنون شناسایی کرده در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۵۵ درصد رشد داشته است.

همان‌طور که بیان شد عمده‌ترین درآمد شناسایی‌شده مجتمع فولاد خراسان در آذرماه ۱۴۰۰ از فروش محصولات در بازار داخلی با ۷،۱۱۰ میلیارد ریال به‌دست‌آمده و بیشترین درآمد حاصل‌شده در این بازار از فروش «محصولات سبک ساختمانی - داخلی» با ۵،۴۶۸ میلیارد ریال بوده که نرخ فروش این محصول در ازای هر تن بالغ‌بر ۱۴ میلیون و ۵۷۳ هزار تومان اعلام‌شده و جایگاه بعدی درآمدزاترین محصول "فخاس" در اختیار بخش «شمش داخلی» بوده است.

مجتمع فولاد خراسان در آذرماه توانسته مبلغی بالغ‌بر ۴۳۸ میلیارد ریال از فروش محصولات در بازار خارجی درآمد کسب کند و طی ۹ ماه گذشته نیز درآمدی که از این حوزه شناسایی کرده ۱۷،۶۲۶ میلیارد ریال بوده است.

فروش محصولات مجتمع فولاد خراسان

مجموع فروش داخلی و صادراتی محصولات "فخاس" برابر با ۵۲،۷۶۶ تن اعلام‌شده که نسبت به ماه گذشته ۲۱ درصد کاهش فروش (۱۳،۷۲۵ تن) را تجربه کرده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز نزدیک به ۳۳ درصد اُفت داشته، همچنین بخش عمده‌ای از این فروش را در بازار داخلی شاهد بوده‌ایم.

عمده‌ترین فروش ماهانه این شرکت متعلق به «محصولات سبک ساختمانی - داخلی» با ۳۷،۵۲۱ تن بوده که نرخ فروش این محصول با رشد ۲۹۱ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته به مبلغ ۱۴ میلیون و ۵۷۳ هزار تومان در ازای هر تن رسیده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
آغاز سوددهی

آغاز سوددهی "حخزر" از ماه آینده

شرکت کشتیرانی دریای خزر از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.

"سامان" به افزایش سرمایه ۱۹۸ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده بانک سامان در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "کطبس" تازه می شود

مجمع عمومی فوق العاده زغالسنگ نگین طبس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ برگزار خواهد شد.
فردا، روز برگزاری مجمع

فردا، روز برگزاری مجمع "بالبر"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارخانجات کابل البرز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: