مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات:
۰۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۳
مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات بهره‌وری نامناسب را چالش اصلی در حوزه انرژی اعلام کرد و گفت: بخش معدن و صنایع معدنی آمادگی سرمایه‌گذاری برای رفع مشکلات مربوط به تامین انرژی را دارد.

امیرحسین نادری+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز،  امیرحسین نادری، مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در سمینار تخصصی چالش گاز در زنجیره فولاد با اشاره به محدودیت‌های تامین انرژی بخش تولید گفت: در حوزه انرژی، چالش اصلی در بخش بهره‌وری نامناسب است.مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با تاکید بر ضرورت اصلاح جایگاه صنعت در بین مسئولان و متولیان حوزه انرژی افزود: در حال حاضر تامین انرژی به عنوان نهاده تولید یکی از چالش‌های تولیدکنندگان فولاد است.

نادری با یادآوری شرایط بازار بین‌المللی فولاد، به هزینه‌های تولیدادامه داد: برای استفاده از فرصتی که در بخش صادرات وجود دارد، باید وضعیت و میزان تولید خوب داشته باشیم.

آمادگی بخش معدن و صنایع معدنی برای سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی

وی با اعلام آمادگی بخش معدن و صنایع معدنی برای سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی برای حل مشکلات این حوزه، به تجارب موفق سرمایه‌گذاری در حوزه تامین آب و برق مورد نیاز بخش معدن و صنایع معدنی اشاره و بیان کرد: برای کمک به تولید و رونق بخش معدنی لازم است مشکلات و چالش‌های این بخش شناسایی و تعریف شوند و سپس در راستای رفع آن‌ها سرمایه‌گذاری صورت گیرد.

گفتنی است؛ این سمینار صبح امروز (یکشنبه ۵ دی ماه) در ۲ پنل و با حضور معاون برنامه‌ریزی وزارت نفت، مدیران عامل شرکت‌های فولادی و معدنی و مشاور مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران برگزار شد و در آن موضوعات مربوط به پشتیبانی، مانع‌زدایی و سرمایه‌گذاری برای تامین پایدار گاز در زنجیره فولاد و همچنین چشم‌انداز، چالش‌ها و راهکارهای رقابت‌پذیری صنعت فولاد با افزایش نرخ گاز مطرح شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تکشا" در جریان پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
جیب خالی سهامداران

جیب خالی سهامداران "قجام" از مجمع

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸برگزار شد.

"شپارس" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت بین المللی محصولات پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وامین" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: