کد خبر : ۲۵۲۱۴۷
متوسط درآمد‌های "همراه" رشد ۳درصدی در ۸ماهه تجربه کرد؛
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹
بیشترین درآمد "همراه" از «خدمات/فروش» در بخش «کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» با ۱۳،۵۵۶میلیارد ریال بوده که نسبت به ماه گذشته تغییر خاصی نداشت.

ارتباطات سیار ایران+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت ارتباطات سیار ایران در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های حاصل‌شده خود طی این دوره یک‌ماهه را برابر با ۲۴،۰۶۵ میلیارد ریال به ثبت رسانده که از «فروش/خدمات» حاصل‌شده است.

مقدار سرمایه ثبت‌شده این شرکت به مبلغ ۴۷,۲۰۰ میلیارد ریال رسیده، همچنین درآمدی که "همراه" از ابتدای سال مالی تا پایان آذرماه سال جاری توانسته از خود بر جای بگذارد بالغ‌بر ۲۱۱،۵۰۳ میلیارد ریال بوده است.

عملکرد ماهانه ارتباطات سیار ایران+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: معرفی ۵ شرکت فعال‌تر بورس در تابستان سال جاری


درآمد‌های عملیاتی ارتباطات سیار ایران تا آذرماه ۱۴۰۰

ثبت درآمدهای ارتباطات سیار ایران+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، درآمدی که شرکت ارتباطات سیار ایران در نهمین‌ماه سپری‌شده از سال جاری توانسته از خود بر جای بگذارد نسبت به ماه گذشته تغییر خاصی را به همراه نداشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۲۱ درصد رشد را به ثبت رساند.

همان‌طور که گفته شد درآمد اعلام‌شده از ابتدای سال مالی تا پایان آذرماه برابر با ۲۱۱،۵۰۳ میلیارد ریال بوده که طی این مدت با افزایش سالانه ۲۳ درصدی مواجه بوده است.

بر پایه این گزارش، بیشترین درآمد "همراه" از «خدمات/فروش» در بخش «کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» با ۱۳،۵۵۶میلیارد ریال بوده که نسبت به ماه گذشته تغییر خاصی نداشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۲۲ درصد رشد را به همراه داشته، رتبه بعدی پس‌ازآن را نیز «کارکرد مشترکین خطوط و دائمی» با ۸،۶۳۰ میلیارد ریال در اختیار داشت.

درصد درآمدهای همراه+بورس نیوز

درآمدی که شرکت ارتباطات سیار ایران در آذرماه اعلام کرده ۳ درصد بیشتر از متوسط درآمد‌های شناسایی‌شده در ۸ ماهه گذشته بوده و این در صورتی بوده که در ۹ ماهه گذشته متوسط درآمد این شرکت ۲۳،۵۰۰ میلیارد ریال بوده و طی دوره ۱۲ ماهه سال گذشته نیز ۱۹,۵۲۷ میلیارد ریال بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سرمایه

سرمایه "سرچشمه" در مجمع افزایش یافت

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷برگزار شد.

"اتکام" از ۱۰ روز آینده دست به جیب می‌شود

شرکت بیمه اتکایی امین از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
افزایش سرمایه ۷۵ درصدی

افزایش سرمایه ۷۵ درصدی "کزغال" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت زغال سنگ پروده طبس در تاریخ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ برگزار شد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "غگل" در سیزدهمین روز بهمن

مجمع عمومی شرکت گلوکوزان در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: