کد خبر : ۲۵۲۱۷۷
پیام جعفر ربیعی به مناسبت ۸ دی:
۰۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷
رفع تنگنا‌های تولید، تکمیل زنجیره ارزش و توسعه صنایع پایین‌دستی، آینده‌ای غرورآفرین را برای صنعت پتروشیمی رقم خواهد زد مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس با گرامیداشت روز ملی صنعت پتروشیمی، تأکید کرد که آینده روشن این صنعت در گرو تلاش، همدلی، توجه ویژه به توانمندی‌های داخل کشور و حمایت از شرکت‌های فناور و اعتماد به جسارت و دانش جوانان ایرانی است.

حاصل تلاش بی‌وقفه جهادگران صنعت پتروشیمی، بی‌ثمر ماندن تحریم‌ها بود

به گزارش بورس نیوز، به نقل از روابط‌عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، متن پیام جعفر ربیعی به این شرح است:

هشتم دی‌ماه، «روز ملی صنعت پتروشیمی»، یادآور تلاش بی‌وقفه جهادگرانی است که در سنگر تولید، صادرات و ارزآوری برای کشور در شرایط سخت اپیدمی کرونا و تحریم، خم به ابرو نمی‌آورند و حاصل تلاش‌های شبانه‌روزی آن‌ها بی‌ثمر ماندن تحریم‌هایی است که عزت و اقتدار ایران اسلامی را نشانه رفته بود.

صنعت پتروشیمی در سال‌های اخیر نقش مهمی در اشتغال، حمایت از ساخت داخل و ارزآوری برای کشور داشته و چشم‌انداز توسعه این صنعت نویدبخش روز‌های روشن‌تری برای این سرزمین است.

رفع تنگنا‌های تولید، تکمیل زنجیره ارزش، توسعه صنایع پایین‌دستی؛ در کنار اجرای مگا پروژه‌های کم‌نظیر توسط شرکت‌های بزرگ، آینده‌ای غرورآفرین برای این صنعت و برای ایران عزیز ما رقم خواهد زد و این دستاورد جز با تلاش، همدلی، توجه ویژه به توانمندی‌های داخل کشور و حمایت از شرکت‌های فناور و اعتماد به جسارت و دانش جوانان ایرانی رقم نمی‌خورد.

این روز را به همه همکاران عزیز و تلاشگر خود در گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس و دیگر فعالان این صنعت ارزش‌آفرین تبریک عرض کرده و برای آن‌ها موفقیت روزافزون همراه با سلامتی و عزت خواستارم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "قشهد" ۷۷۰ ریال سود گرفتند

مجمع عمومی شرکت شهد در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران "وآداک" از مجمع سودی نگرفتند

مجمع عمومی شرکت نوسازی و ساختمان تهران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ برگزار شد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع "تنوین" با محور نقدینگی

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه نوین در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: