کد خبر : ۲۵۲۲۸۷
پس از سه هفته درجا زدن، این سیمانی به کورس فروش بازگشت؛
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۱
میزان درآمدزایی این شرکت حاکی از آن بوده که سیمان تهران در این هفته با رشد ۱۰ میلیارد ۵۱۸ میلیون تومانی درآمدها، توانست به ارزش معاملات ۲۵ میلیارد و ۵۱۶ میلیون تومان برسد.

وزن درآمدزایی سیمان تهران در بورس کالا ۷۰ درصد سنگین شد

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، سیمان تهران در روند معاملات منتهی به ۱۰ دی ماه در بورس‌کالا به نسبت هفته‌های گذشته، درآمدی با جهش را به ثبت رساند به نحوی که می‌توان میزان درآمدزایی را نسبت به هفته گذشته با رشد ۷۰ درصدی درآمد‌ها مشاهده کرد.

میزان درآمدزایی این شرکت حاکی از آن بوده که سیمان تهران در این هفته با رشد ۱۰ میلیارد ۵۱۸ میلیون تومانی درآمدها، توانست به ارزش معاملات ۲۵ میلیارد و ۵۱۶ میلیون تومان برسد.

شرکت سیمان تهران در هفته‌ای که گذشت باعرضه ۲ کالا در سبد خود گام به رینگ معاملات گذاشت و نگاهی به معاملات «تیپ ۲»، و «سیمان تیپ ۵» گام به معاملات بورس کالا گذاشت و خبری از سیمان «پوزولانی و تیپ ۴۲۵-۱» در سبد کالایی این کارخانه نبود.

وزن درآمدزایی سیمان تهران در بورس کالا ۷۰ درصد سنگین شد

سیمان تیپ ۲

سیمان تیپ ۲ شرکت سیمان تهران در هفته‌های گذشته، بیشترین سهم از درآمدزایی را بر دوش داشت و در هفته منتهی به ۱۰ دی‌ماه نیز به‌عنوان لیدر سبدکالایی این شرکت نام گرفت.

این شرکت با تقاضای بیش از ۸۱ هزار تنی مواجه شد اما؛ سطح عرضه بالغ بر ۴۹ هزار و ۵۰۰ تن بود و در مجموع این سیمان‌ساز توانست از این بخش، ۲۵ میلیارد و ۲۰۱ میلیون تومانی درآمد را عاید شرکت شد.

نکته جالب توجه آنجاست که میانگین نرخ فروش سیمان تیپ ۲ این شرکت نسبت به هفته گذشته با کاهش ۳ درصدی نرخ همراه بوده اما؛ میزان حجم فروش‌ها، تمام کاستی‌ها را پوشش داد و این سیمانی به نسبت هفته گذشته ۱۱ میلیارد و ۲۸۷ میلیون تومان بیشتر فروخت.

«سیمان تیپ ۵»

استقبال از عرضه سیمان تیپ ۵ که این هفته به سبد معاملات این سیمانی بازگشت عرضه ۵۰۰ تنی و معامله تمام این کالا را در برداشت که ۳۱۴ میلیون و ۷۵۰ هزارتومان نیز در این بخش درآمد کسب شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سرمایه

سرمایه "سرچشمه" در مجمع افزایش یافت

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷برگزار شد.

"اتکام" از ۱۰ روز آینده دست به جیب می‌شود

شرکت بیمه اتکایی امین از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
افزایش سرمایه ۷۵ درصدی

افزایش سرمایه ۷۵ درصدی "کزغال" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت زغال سنگ پروده طبس در تاریخ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ برگزار شد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "غگل" در سیزدهمین روز بهمن

مجمع عمومی شرکت گلوکوزان در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: