کد خبر : ۲۵۲۲۹۲
رشد ۲ درصدی نرخ فروش «پلی اتیلن سنگین اکستروژن EX۳»؛
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳
میزان درآمد این پتروشیمی از انواع پلی‌اتیلن سبک در هفته منتهی به ۱۰ دی‌ماه ۱۴۰۰ بالغ بر ۱۸۹ میلیارد و ۲۹۲ میلیون تومان رسید.

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، در هفته گذشته شاهد عرضه ۲,۵۰۰ تنی «پلی اتیلن سنگین اکستروژن EX۳» از سوی شرکت پتروشیمی امیرکبیر در بورس کالا بوده‌ایم که با تقاضای ۳,۲۶۰ تنی و حجم معامله ۲,۵۰۰ هزار تنی از این محصول همراه بوده و شاهد آن هستیم که در مقایسه با هفته گذشته مقدار عرضه و حجم معامله این محصول تغییری را نداشته و ثابت باقی مانده است.

نرخ میانگین هر تن از این محصول «پلی اتیلن سنگین اکستروژن EX۳» برابر با ۲۸۵,۴۴۸ هزار ریال اعلام شد که رشد نرخ ۲ درصدی را به همراه داشته، در این هفته بر خلاف ۳ هفته گذشته محصول «پلی اتیلن سنگین فیلم EX۵» مورد عرضه قرار نگرفت و همچنین مجموع درآمد این پتروشیمی از فروش محصول «پلی اتیلن سنگین اکستروژن EX۳» به ۷۱ میلیارد و ۳۶۱ میلیون تومان رسید.

عملکرد هفتگی پتروشیمی امیرکبیر+بورس نیوز

دیگر محصول ارائه‌شده توسط این پتروشیمی مربوط به «پلی‌اتیلن سبک» در گرید‌های مختلف بوده که در بورس کالا مورد عرضه قرار گرفت، مقدار عرضه این محصولات برابر با ۶,۵۰۰ تن و تقاضای ثبت‌شده برای این محصولات ۷,۹۶۰ تن اعلام‌شده و حجم معاملات نیز به ۵,۷۲۰ تن رسید.

میزان درآمد این پتروشیمی از انواع پلی‌اتیلن سبک در هفته منتهی به ۱۰ دی‌ماه ۱۴۰۰ بالغ بر ۱۸۹ میلیارد و ۲۹۲ میلیون تومان رسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل: