۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳
به مناسبت روز صنعت پتروشیمی، مرتضی شاهمیرزایی، معاون وزیرنفت و مدیرعامل جدید شرکت NPC، در سفری دو روزه به استان فارس، از اولین پتروشیمی ایران در روز پنجشنبه نهم دی ماه بازدید کرد.

پتروشیمی شیراز+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، به مناسبت روز صنعت پتروشیمی، مرتضی شاهمیرزایی، معاون وزیرنفت و مدیرعامل جدید شرکت NPC، در سفری دو روزه به استان فارس، از اولین پتروشیمی ایران در روز پنجشنبه نهم دی ماه بازدید کرد و در فضایی عاری از تکلف و تشریفات، صمیمانه با مدیران و کارکنان پتروشیمی شیراز گفتگو کرد. در این دیدار ۶ساعته که تا ساعت ۲۴ پنجشنبه‌شب تداوم داشت، عمده مسایل و مشکلات مجتمع پتروشیمی شیراز، مورد بحث قرار گرفت. مدیرعامل NPC در آغاز کلام، سلام و پیام وزیر نفت به مناسبت روز صنعت پتروشیمی را به همکاران ابلاغ و ابراز امیدواری کرد که با رویکرد دلسوزانه و انقلابی وزیر دانشمند نفت جناب آقای مهندس اوجی بالندگی بیش از پیش صنعت پتروشیمی را شاهد خواهیم بود. ایشان با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تولید، پشتیبانی و مانع زدایی، با نظر به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، استفاده حداکثری از توان داخلی به ویژه بهره‌گیری از ظرفیت و قابلیت شرکت‌های دانش بنیان در بومی سازی تجهیزات و نیاز‌های راهبردی از جمله تولید کاتالیست‌ها را خواستار شد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران، ماموریت اصلی این شرکت را؛ راهبری، هدایت و بسترسازی مناسب برای سرمایه گذاری و گسترش متوازن صنعت پتروشیمی با "رویکرد گسترش زنجیره ارزش" عنوان کرد و مواضع شجاعانه و انقلابی رئیس جمهور را پشتوانه‌ای عظیم برای شکوفایی هر چه بیشتر این صنعت "ارزش آفرین" برشمرد.

در خاتمه امرایی، مدیرعامل پتروشیمی شیراز با ارج نهادن به حضور آقای شاهمیرزایی در جمع همکاران و مدیران پتروشیمی شیراز، اشراف ایشان بر پیچیدگی‌های صنعت پتروشیمی، تواضع، ساده زیستی و صمیمیت مدیر عامل جدید NPC را شایسته‌ تحسین دانست و با این بیان که شیراز، مهد صنعت پتروشیمی ایران است، گزارشی از مجموعه اقدامات و طرح‌ها و برنامه‌های مجموعه‌ تحت مدیریت خود ارایه داد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "قشهد" ۷۷۰ ریال سود گرفتند

مجمع عمومی شرکت شهد در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران "وآداک" از مجمع سودی نگرفتند

مجمع عمومی شرکت نوسازی و ساختمان تهران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ برگزار شد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع "تنوین" با محور نقدینگی

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه نوین در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: