کد خبر : ۲۵۲۴۱۰
در گفت‌وگو با بورس نیوز،
۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین احتماعی گفت: ما برنامه ریزی کردیم که تا پایان سال ۴ شرکت به شرط موافقت سازمان بورس و آمادگی بازار عرضه اولیه شده و سهام شان در بازار عرضه شود.

علی رستمی+بورس نیوز

علی رستمی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی درخصوص مجمع فوق العاده با محور افزایش سرمایه در گفت‌وگو با بورس نیوز، اظهار کرد: امروز در مجمع فوق العاده سرمایه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی به ۱۰۵۲ درصد افزایش پیدا کرد.وی افزود: سرمایه "شستا" از ۱۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به ۱۶۳ هزار میلیارد تومان افزایش یافت که خبر خوبی برای تمام سهامداران و بازار سرمایه است.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ادامه داد: ما سرمایه گذاری بیش از ۴۰۰ هزار میلیاردتومانی را در طول ۴ سال آینده درنظر گرفته‌ایم و امیدواریم که بتواند در صنایع هدف بخصوص با اولویت نفت، گاز و پتروشیمی و معادن سرمایه‌گذاری شده و ارزش افزوده مناسبی را برای سهامداران این شرکت فراهم کند.

وی درباره عرضه اولیه شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: ما برنامه ریزی کردیم که تا پایان سال ۴ شرکت به شرط موافقت سازمان بورس و آمادگی بازار و عرضه اولیه شود و سهام‌شان در بازار عرضه شود.

رستمی گفت: سال ۱۴۰۰ سال خیلی خوبی بود و ما می‌توانیم این نوید را به سهامداران بدهیم که تمام برنامه بودجه‌های مجموعه شستا در حال تحقق بوده و بالاتر از آن هم محقق خواهد شد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی درخصوص میزان تحقق سود پیش بینی شده گفت: همین قدر بگویم که کل بودجه، بالاتر از بودجه محقق شده است.

ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۲
اگر تامین اجتماعی و صندوقهای بازنشستگی بخواهند به سودآوری بالا دست یبند و بتوانند حقوق بازنشتگان را پرداخت کنند باید خود و زیرمجموعه هاشان بطور کامل از سهام بانکها، بیمه ها ، خودروسازان و هر سهمی که به جز زیان انباشته در پایان سال عایدی ندار خارج شوند و در سهام بنیادی پترو، پالایش، معدنی فلزی ، غذایی و هر سهمی که سود تولید میکنند سرمای گذاری کنند
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تکشا" در جریان پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
جیب خالی سهامداران

جیب خالی سهامداران "قجام" از مجمع

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸برگزار شد.

"شپارس" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت بین المللی محصولات پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وامین" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: