کد خبر : ۲۵۲۶۲۶
نصف عرضه‌های لوب‌کات سنگین معامله شد؛
۱۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۸
در سبد کالایی این پالایشی محصولاتی مانند «لوب‌کات سنگین»، «گوگرد گرانوله» نیز به چشم می‌خورد که با وجود عرضه‌ها، تنها برای یک محصول تقاضا به ثبت رسید.

رشد ۲,۷ درصدی وکیوم باتوم پالایش تبریز/ سبدی که از قیرخالی بود!

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، شرکت پالایش نفت تبریز در هفته منتهی به ۱۷ دی‌ماه با عرضه ۸ هزار و ۵۰۰ تن سبدکالایی گام به معاملات رینگ معاملات بورس‌کالا گذاشت و تقاضا‌ها نیز برای این محصول برابر با ۱۳ هزار و ۳۰۰ تن گزارش شد.

قیمت محصول وکیوم باتوم شبریز برابر با ۷۲,۷۶۴ هزار ریال بوده و کاهش اندک ۲,۷ درصدی را به خود دید تا ارزش معامله این محصول به ۳۶ میلیارد و ۳۸۲ میلیون تومان برسد.

رشد ۲,۷ درصدی وکیوم باتوم پالایش تبریز/ سبدی که از قیرخالی بود!

برپایه این گزارش، لوب کات سبک این شرکت نیز همانند هفته گذشته عرضه یک هزارتنی را در بورس کالا داشت مجددا نرخ این محصول، ۱۰۶,۸۷۲ هزارریال بود که با هفته گذشته هیچ تفاوتی نداشت؛ ۱۰ میلیارد و ۶۸۷ میلیون تومان درآمدی بود که پالایش تبریز از این بخش بدست آورد.

رشد ۲,۷ درصدی وکیوم باتوم پالایش تبریز/ سبدی که از قیرخالی بود!

باید اشاره شود که در سبد کالایی این پالایشی محصولاتی مانند «لوب‌کات سنگین»، «گوگرد گرانوله» نیز به چشم می‌خورد که با وجود عرضه‌ها، تنها برای یک محصول تقاضا به ثبت رسید.

لوب کات سنگین، با آنکه ۲ هزارتن عرضه را داشت، اما مشتریان تنها نصف این عرضه‌ها را خریداری کردند و ۱۰ میلیارد و ۴۱۵ میلیون تومان درآمد از این بخش به ثبت رسید.

مجموع درآمدزایی این پالایشی در بورس کالا به ۵۷ میلیارد و ۴۸۴ میلیون تومان رسید که رشد ۲۵ درصدی را به نسبت هفته گذشته شاهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل: