کد خبر : ۲۵۲۶۳۵
«پلی اتیلن سنگین فیلم EX ۵» به رینگ معاملات بازنگشت؛
۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶
دیگر محصول ارائه‌شده توسط این پتروشیمی مربوط به «پلی‌اتیلن سبک» در گرید‌های مختلف بوده که در بورس کالا مورد عرضه قرار گرفت، مقدار عرضه این محصولات برابر با ۴,۹۱۰ تن بود.

پتروشیمی امیرکبیر+بورس نیوز

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، در هفته گذشته شاهد عرضه ۱,۹۰۰ تنی «پلی اتیلن سنگین اکستروژن EX۳» از سوی شرکت پتروشیمی امیرکبیر در بورس کالا بوده‌ایم که تقاضای ۲,۹۶۰ تنی و حجم معامله ۱,۹۰۰ هزار تنی از این محصول همراه بود و شاهد آن هستیم که در مقایسه با هفته گذشته مقدار عرضه و حجم معامله این محصول اُفت ۶۰۰ تنی را به دنبال داشت.

نرخ میانگین هر تن از محصول «پلی اتیلن سنگین اکستروژن EX۳» برابر با ۲۹۳,۱۴۱ هزار ریال اعلام شد که رشد نرخ ۳ درصدی را به همراه داشت.

عملکرد هفتگی شکبیر+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: عرضه ۴,۴۱۰ تن «پلی‌اتیلن سبک خطی» توسط "شکبیر"


در این هفته نیز محصول «پلی اتیلن سنگین فیلم EX۵» مورد عرضه قرار نگرفت و همچنین مجموع درآمد این پتروشیمی از فروش محصول «پلی اتیلن سنگین اکستروژن EX۳» به ۵۵ میلیارد و ۶۹۶ میلیون تومان رسید.

دیگر محصول ارائه‌شده توسط این پتروشیمی مربوط به «پلی‌اتیلن سبک» در گرید‌های مختلف بوده که در بورس کالا مورد عرضه قرار گرفت، مقدار عرضه این محصولات برابر با ۴,۹۱۰ تن و تقاضای ثبت‌شده برای این محصولات ۶,۶۹۶ تن اعلام‌شده و حجم معاملات نیز به ۴,۰۴ تن رسید.

میزان درآمد این پتروشیمی از انواع پلی‌اتیلن سبک در هفته منتهی به ۱۷ دی ماه ۱۴۰۰ بالغ بر ۱۳۶ میلیارد و ۴۶۱ میلیون تومان رسید و همچنین لازم به ذکر است که مقدار عرضه و حجم معاملات با کاهش ۲۴ و ۲۹ درصدی همراه بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سرمایه

سرمایه "سرچشمه" در مجمع افزایش یافت

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷برگزار شد.

"اتکام" از ۱۰ روز آینده دست به جیب می‌شود

شرکت بیمه اتکایی امین از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
افزایش سرمایه ۷۵ درصدی

افزایش سرمایه ۷۵ درصدی "کزغال" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت زغال سنگ پروده طبس در تاریخ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ برگزار شد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "غگل" در سیزدهمین روز بهمن

مجمع عمومی شرکت گلوکوزان در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: