کد خبر : ۲۵۲۶۶۳
کاهش ۶۴ درصدی فروش‌های این آلومینیومی در بورس‌کالا؛
۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷
نگاهی به میزان درآمدزایی این شرکت به نسبت هفته گذشته گویای آن بوده که کاهش ۶۴ درصدی درآمد‌ها کاملا مشهود است و ۱۳۶ میلیارد از حجم درآمد‌ها کاسته شده است.

درآمد‌های ایرالکو ریخت

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) در هفته منتهی به ۱۷ دی ماه اتفاقی عجیب در این شرکت رخ داد و این آلومینوم‌ساز اراکی بیش از یک هزار و ۵۰۰ تن به نسبت هفته گذشته، کمتر فروخت.

نگاهی به میزان درآمدزایی این شرکت به نسبت هفته گذشته گویای آن بوده که کاهش ۶۴ درصدی درآمد‌ها کاملا مشهود است و ۱۳۶ میلیارد از حجم درآمد‌ها کاسته شده است.

ایرالکو با یک هزار و ۳۰۰ تن از کالا‌ها به رینگ معاملات آمد و درآمدی بالغ بر ۷۶ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان را هم بدست آورد.

درآمد‌های ایرالکو ریخت

شمش ۹۹,۷

در ابتدا باید اشاره داشت که شمش ۹۹,۷ این شرکت پر حجم‌ترین عرضه سبدکالایی این شرکت، در هفته منتهی به ۱۷ دی‌ماه تنها یک هزارتن از این کالا را به رینگ معاملات آورد که به نسبت هفته گذشته ۱,۵۰۰ تن کمتر بود؛ با توجه به آنکه ایرالکو تمام این محصول را به فروش رساند اما؛ درآمد این شرکت از این بخش، ۷۲ میلیارد و ۱۶۷ میلیون تومان بود.

هیدروکسید آلومینیوم

از سوی دیگر، باید اشاره به حجم یک هزار و ۵۰۰ تنی هیدروکسید آلومینیوم نیز اشاره داشت که تقاضای ۳۰۰ تنی برای آن به ثبت رسید و شرکت تمام تقاضا‌ها را به فروش رساند تا درآمد ۴ میلیارد و ۱۸۳ میلیون تومانی برای شرکت به ثبت برسد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
آغاز سوددهی

آغاز سوددهی "حخزر" از ماه آینده

شرکت کشتیرانی دریای خزر از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.

"سامان" به افزایش سرمایه ۱۹۸ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده بانک سامان در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "کطبس" تازه می شود

مجمع عمومی فوق العاده زغالسنگ نگین طبس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ برگزار خواهد شد.
فردا، روز برگزاری مجمع

فردا، روز برگزاری مجمع "بالبر"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارخانجات کابل البرز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: