پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۲۳ دی ماه سالروز تاسیس ذوب آهن اصفهان؛
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۵
بی گمان نقش این مجتمع صنعتی در سازندگی پویا و پایدار صنایع راهبردی کشور بر همگان محرز و تحسین‌برانگیز بوده است.

استاندار اصفهان+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، بی‌تردید در صنعت بین المللی صنعت ذوب آهن همواره یکی از صنایع تخصصی و مادر بوده و این مجموعه، به عنوان کانون ارزنده خودباوری و توانمندسازی بومی در طول ۵۰ سال معاصر به خصوص پس از انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی و در طول دوران دفاع مقدس و پس از آن در دوران‌های مختلف به گونه‌ای جهادی و تحسین برانگیز در راستای ایجاد تحولات ساختاری و عملیاتی با رویکردی مدیریتی بر مبنای آینده محوری در راستای بومی سازی این صنعت بنیادین نقشی بی بدیل ایفاد نموده و می‌نماید.

بی گمان نقش این مجتمع صنعتی در سازندگی پویا و پایدار صنایع راهبردی کشور بر همگان محرز و تحسین‌برانگیز بوده و صنعتگران جهادی این جبهه راهبردی با ممارست مجدانه و کوشش‌های ساعیانه خود توانسته‌اند در انتقال سازنده دانش فنی و ساخت صنایع بزرگ و مهم و زیربنایی به گونه‌ای موفق و اثرگذار حاضر شده و این مجتمع صنعتی با بهره‌مندی از خرد جمعی و مدیریت آگاه و آینده نگر توانسته است، همچون سایر پیشرفت‌ها در تحقق رسالت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی خود نیز با بهره مندی از پتانسیل‌های بومی و ملی نقشی بسزا و ژرفی ایجاد نموده و جایگاهی ممدوح در شاخص مشارکت همگانی در مقولاتی نظیر پدافند غیرعامل، تربیت نیروی متخصص و تحول‌آفرین، بومی‌سازی و خلق ابزار و تجهیزات راهبردی و ... خلق نماید.

حضور کارخانه ذوب آهن اصفهان در جغرافیای سختکوش شهرستان لنجان ایجادکننده بستر‌های بی همتا و نافعی بالاخص در محوریت با موضوعاتی همچون مشارکت‌های عمومی، حوادث غیرمترقبه و... بوده که می‌توان به مشارکت فعال و مستمر نیرو‌های جان برکف و ایثارگر در جنگ تحمیلی، از جمله تقدیم ۲۹۰ شهید گرانقدر به نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره نمود و اعتقاد راسخ هرم انسانی متعهد متفکر و متعبد این اکوسیستم پویای صنعتی خبر دارد.

رویکرد مدیریت شده این مجتمع عظیم صنعتی در شرایط جنگ ناجوانمردانه اقتصادی با موضوع تولید موفق انواع ریل بر اساس استاندارد‌های جهانی با حجمی بالغ بر ۵۵ هزار تن، نقش مهم این صنعت مادر را در اجرای پروژه‌های ریل ملی تبیین و مبرهن می‌سازد. همچنین کاهش ۵۰ درصدی برداشت آب از حوضه آبی زاینده طی ۱۰ سال اخیر و گسترش جنگل دست کاشت با وسعتی افزون بر ۱۶ هزار و ۵۰۰ هکتار گواهی موکد بر رویکرد مدیریت سبز این صنعت است.

در پایان با تقدیر از همه دست‌اندرکاران این مجتمع عظیم صنعتی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی که نقش بسزا در مولفه اقتصاد مقاومتی ایفاد نموده و می‌نماید و با اتخاذ تمهیدات سازنده و پیشرو در جبهه تولید و عرصه مسئولیت اجتماعی مشفقانه در راستای پیشبرد اهداف متعالی کشور و دولت مردمی گام بر میدارند. سالروز تاسیس ذوب آهن اصفهان را به مردم شریف ایران و به ویژه به مدیریت خدوم، کارگزاران و کارگران تلاشگر و زحمتکش این صنعت و خانواده‌های محترم ایشان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

سید رضا مرتضوی، استاندار اصفهان

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تکشا" در جریان پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
جیب خالی سهامداران

جیب خالی سهامداران "قجام" از مجمع

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸برگزار شد.

"شپارس" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت بین المللی محصولات پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وامین" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: