کد خبر : ۲۵۳۱۲۲
فروش ۱۸،۰۱۵ تنی تأمین ماسه ریخته‌گری در نهمین ماه از سال جاری؛
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲
بیشترین درآمدی که "کماسه" در آذرماه از فروش محصولات به ثبت رسانده مربوط به «ماسه‌های ریخته‌گری» با ۱۰۰ میلیارد ریال بود که با افزایش درآمدزایی ۱۱ درصدی نسبت به ماه گذشته همراه بود.

تأمین ماسه ریخته‌گری+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت تأمین ماسه ریخته‌گری در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال جاری میزان درآمد عملیاتی طی دوره یک‌ماهه را مبلغی بالغ‌بر ۱۱۷ میلیارد ریال به ثبت رساند و طی ۹ ماه گذشته نیز درآمد‌های عملیاتی تجمیعی این شرکت برابر با ۸۲۱ میلیارد ریال بود، همچنین درآمد‌های کماسه طی این دوره ماهانه از فروش محصولات در بازار داخلی و ارائه خدمات کسب‌شده است.

عملکرد ماهانه کماسه+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: افزایش نرخ برخی از محصولات "کماسه" به میزان ۱۹ درصد


میزان درآمد شناسایی‌شده "کماسه"

روند ثبت درامدهای کماسه+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، میزان سرمایه ثبت‌شده این شرکت تا پایان آذرماه برابر با ۱,۸۴۶ میلیارد ریال ثبت گردید، درآمد ماهانه "کماسه" نسبت به ماه گذشته ۱۲ درصد رشد را تجربه کرد و نسبت به میانگین درآمد ۸ ماهه گذشته ۳۴ درصد افزایش یافت، درآمد‌های این شرکت در مقایسه با آذرماه سال گذشته نیز ۱۱۹ درصد افزایش را تجربه کرد.

بیشترین درآمدی که "کماسه" در آذرماه از فروش محصولات به ثبت رسانده مربوط به «ماسه‌های ریخته‌گری» با ۱۰۰ میلیارد ریال بود که با افزایش درآمدزایی ۱۱ درصدی نسبت به ماه گذشته همراه بود و نرخ فروش این محصول ۶۳۸ هزارتومان در ازای هر تن گزارش شد که در مقایسه با آبان ماه ۸ درصد افزایش یافت و همچنین گران‌ترین محصول کماسه را از آن خودکرده است.

تأمین ماسه ریخته‌گری در نهمین ماه از سال جاری ۱۸،۰۱۵ تن از محصولات خود را به فروش رساند که در مقایسه با ماه گذشته ۵ درصد افزایش داشت و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۶ درصد کاهش پیدا کرد، عمده‌ترین مقدار فروش محصول در اختیار «ماسه‌های ریخته‌گری» با ۱۵،۸۰۶ تن بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تطبیق اساسنامه

تطبیق اساسنامه "خکاوه" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سایپا دیزل در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ برگزار می‌شود.
زمان برگزاری مجمع

زمان برگزاری مجمع "وسپهر" مشخص شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "وهامون" از اواخر تیرماه

شرکت سرمایه گذاری هامون صبا از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع "شنفت" در نیمه خردادماه

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نفت پارس در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: