کد خبر : ۲۵۳۳۶۹
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در گفت‌وگو با بورس‌نیوز؛
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۶
"غدیر" برای بزرگترین عرضه امسال یعنی عرضه هلدینگ صنعت و معدن غدیر به اضافه دو شرکت زیرمجموعه آن یعنی فولاد شاهرود و فولاد غدیر ایرانیان خواهد بود آماده می‌شود.

حسینی//سجاد//

امیرعباس حسینی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری غدیر درخصوص حمایت از سهم در گفت‌وگو با بورس‌نیوز اظهار کرد: ما در موضوع حمایت از سهم براساس مکانیزم‌های ابلاغی سازمان بورس عمل می‌کنیم. "پارسان" و زیرمجموعه‌های آن حمایت می‌شوند. غدیر به عنوان سهامدار عمده از سهم "پارسان" حمایت می‌کند و در حال حاضر هم این اتفاق می‌افتد.وی در خصوص ورود شرکت‌های جدید به بورس افزود: ما هلدینگ سیمانی غدیر را به بورس عرضه کردیم و برای بزرگترین عرضه امسال یعنی عرضه هلدینگ صنعت و معدن غدیر به اضافه دو شرکت زیرمجموعه آن یعنی فولاد شاهرود و فولاد غدیر ایرانیان خواهد بود آماده می‌شویم. با این اتفاق غدیر در مجموع قریب به ۹۰ درصد از پورتفوی خود را وارد بورس خواهد کرد.
حسینی در پایان گفت: سهامداران مطمئن باشند که ما به عنوان مدیران مجموعه اولویت اصلی ما حفظ منافع و حقوق سهامداران است و در این راستا غدیر آینده با سود پایدار، باثبات و با تنوعی از دارایی‌های پایدار و متنوع و با کمترین ریسک ممکن برای آینده خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: