کد خبر : ۲۵۳۵۹۹
"شدوص" در دی‌ماه کدام محصولات را فروخت؛
۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
شرکت دوده صنعتی پارس در دی‌ماه ۲،۸۲۳ تن از انواع «گرید دوده» در بازار داخلی به فروش رساند و ۳۹ کیلوگرم از «دوده صادراتی» را نیز در بازار خارجی فروخت.

دوده صنعتی پارس+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت دوده صنعتی پارس در دی‌ماه سال جاری مجموع درآمد عملیاتی خود از فروش محصولات طی این دوره ماهانه را بالغ‌بر ۷۶۰ میلیارد ریال به ثبت رساند و درآمد‌های تجمیعی این شرکت طی ۱۰ ماه گذشته ۶،۸۳۳ میلیارد ریال اعلام شد.

درآمد‌های این شرکت معدنی از فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی به دست آمد و نظاره‌گر آن هستیم که عمده‌ترین درآمد‌های این شرکت در بازار داخلی با ۷۵۰ میلیارد ریال شناسایی شد، همچنین در دی‌ماه از فروش محصولات در بازار صادراتی نیز ۹ میلیارد ریال درآمد داشت.

عملکرد ماهانه دوده صنعتی پارس+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: "شدوص" برای صادرات نیسان آبی کرایه کرد


درآمد‌های عملیاتی "شدوص" تا دی‌ماه ۱۴۰۰

روند ثبت درآمدهای شدوص+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، درآمدی که دوده صنعتی پارس در دی‌ماه سال جاری از فروش محصولات به دست آورد نسبت به ماه گذشته ۱۹ درصد کاهش درآمد را تجربه کرد و در مقایسه با سال گذشته نیز ۱۳۷ درصد افزایش پیدا کرد، درآمدی که "شدوص" طی ۱۰ ماه گذشته از خود باقی گذاشته ۱۵۱ درصد افزایش داشت.

بیشترین درآمدی که دوده صنعتی پارس در دی‌ماه از فروش محصولات به ثبت رساند مربوط محصول «انواع گرید دوده» بود که ۷۵۰ میلیارد ریال درآمدزایی داشت که تنها محصول به فروش رفته در بازار داخل کشور بود و نرخ فروش این محصول در دی‌ماه سال جاری برابر با ۲۶ میلیون و ۶۰۲ هزارتومان اعلام شد، درآمدی که در بازار صادراتی شناسایی شد از فروش محصول «دوده صادراتی» ۹ میلیارد ریال بود.

مقدار فروش محصولات دوده صنعتی پارس

فروش صادراتی دوده صنعتی پارس+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، شرکت دوده صنعتی پارس در دی‌ماه ۲،۸۲۳ تن از انواع «گرید دوده» در بازار داخلی به فروش رساند و ۳۹ کیلوگرم از «دوده صادراتی» را نیز در بازار خارجی فروخت، نرخ فروش انواع «گرید دوده» در دهمین ماه از سال جاری در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۴۷ درصد افزایش نرخ را تجربه کرد.

شرکت دوده صنعتی پارس از ابتدای سال مالی تا انتهای دی‌ماه ۲۶،۴۱۵ تن از محصولات خود را در بازار داخل کشور فروخت و در بازار خارج از کشور نیز ۱،۲۵۵ کیلوگرم فروش داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تطبیق اساسنامه

تطبیق اساسنامه "خکاوه" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سایپا دیزل در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ برگزار می‌شود.
زمان برگزاری مجمع

زمان برگزاری مجمع "وسپهر" مشخص شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "وهامون" از اواخر تیرماه

شرکت سرمایه گذاری هامون صبا از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع "شنفت" در نیمه خردادماه

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نفت پارس در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: