کد خبر : ۲۵۴۱۱۷
۱۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۶
بانک ایران زمین اطلاعات و صورت‌های مالی میان دوره‌ای ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذرماه سال جاری را منتشر کرد که بر اساس آن، درآمد تسهیلات اعطایی، سپرده گذاری و ارواق بدهی این بانک خصوصی، ۱۲۰ درصد افزایش یافته است.

بانک ایران زمین+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، بانک ایران زمین که با نماد وزمین و سرمایه ۴ هزار میلیارد ریالی از بانک‌های فعال در بازار سرمایه کشور محسوب می‌شود، در پایان ۹ ماهه امسال، ۶٫۲۱۸ میلیارد و ۵۳۷ میلیون ریال از محل تسهیلات اعطایی، سپرده گذاری و اوراق بدهی درآمد کسب کرده که نسبت به رقم ۲٫۸۲۹ میلیارد و ۱۸۴ میلیون ریالی مدت مشابه سال قبل، ۱۲۰ درصد رشد را نشان می‌دهد.بر اساس این اطلاعات، درآمد کارمزدی وزمین نیز رشدی ۱۱۲ درصدی را تجربه کرده و از ۶۶۳ میلیاد و ۳۹۲ میلیون ریال به ۱٫۴۰۴ میلیارد و ۴۱۷ میلیون ریال افزایش یافته است.

در همین حال، خالص درآمد کارمزدی بانک ایران نیز که در پایان ماه نهم سال گذشته معادل ۲۸۲ میلیارد و ۹۱۷ میلیون ریال بوده در پایان فصل پاییز امسال به ۹۲۵ میلیارد و ۳۳۷ میلیون ریال رسیده که نشان دهنده رشدی برابر با ۲۲۷ درصد است.

بانک ایران زمین، خالص سایر درآمد‌ها و هزینه‌های خود را در پایان آذرماه سال جاری ۴۸۹ میلیارد و ۳۶۰ میلیون ریال اعلام کرده است.

این درحالی است که خالص سود سرمایه گذاری‌های این بانک خصوصی نیز از ۴۳۴ میلیارد و ۱۲۶ میلیون ریال به ۸۲۵ میلیارد و ۸۵۶ میلیون ریال رسیده و با رشدی ۹۶ درصدی مواجه شده است.

همچنین اطلاعات منتشره از سوی وزمین روی سامانه کدال سازمان بورس نشان می‌دهد که جمع دارایی‌های این بانک بازار سرمایه‌ای نیز رشدی ۱۶ درصدی را شاهد بوده و از ۴۳۵٫۹۲۱ میلیارد و ۹۶۶ میلیون ریال در پایان اسفند سال گذشته به ۵۰۶٫۲۱۶ میلیارد و ۶۱۰ میلیون ریال در پایان ماه آذر ۱۴۰۰ افزایش یافته است.

افزایش سپرده‌های مشتریان از ۳۴٫۴۸۵ میلیارد و ۸۷۱ میلیون ریال در پایان سال گذشته به ۴۵٫۵۱۴ میلیارد و ۹۳۲ میلیون ریال در پایان پاییز امسال با رشدی ۳۲ درصدی و همچنین افزایش تسهیلات اعطایی و مطالبات از اشخاص غیردولتی از ۵۱٫۲۵۷ میلیارد و ۸۶۲ میلیون ریال به ۹۴٫۷۳۷ میلیارد و ۷۵۱ میلیون ریال با رشدی ۸۵ درصدی از دیگر موارد اعلام شده در صورت‌های مالی این بانک خصوصی است.

وزمین از محل فروش دارایی‌های ثابت مشهود نیز در پایان آذرماه سال گذشته ۱٫۰۰۷ میلیارد و ۱۳۸ میلیون ریال وجه دریافت کرده که این رقم در پایان آذرماه امسال به ۲٫۱۰۵ میلیارد و ۴۵۷ میلیون ریال رسیده و رشدی ۱۰۹ درصدی داشته است.

منبع: فراسو

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: