کد خبر : ۲۵۴۱۲۴
تعاون قهرمان شد؛
۱۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۳
در هفتمین روز برگزاری مسابقات فوتسال، با برگزاری مسابقات رده بندی و فینال، تیم بیمه تعاون به عنوان قهرمان مسابقات شناخته شد.

مسابقات فوتسال صنعت بیمه به پایان رسید+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، مرحله رده‌بندی و فینال مسابقات فوتسال جشنواره ورزشی صنعت بیمه از ساعت ۹:۳۰ صبح روز چهارشنبه ۱۳ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ در سالن مجتمع ورزشی برق آلستوم آغاز شد.

در این مسابقات، تیم‌های بیمه دی و بیمه کوثر در مرحله رده‌بندی با یکدیگر به مسابقه پرداختند که نتیجه بازی ۰-۰ به اتمام رسید؛ در نتیجه ضربات پنالتی به‌عنوان تعیین‌کننده برگزیده مسابقات در نظر گرفته شد که تیم بیمه دی با نتیجه ۵-۴ نتیجه مسابقات را به بیمه کوثر واگذار کرد.

در ادامه، مسابقات فینال تیم‌های بیمه تعاون و بیمه آسیا با اجرای «جواد خیابانی» و با حضور تنی چند از مدیران فدراسیون فوتبال و صنعت بیمه برگزار شد که در نتیجه آن تیم بیمه تعاون با نتیجه ۲-۱ به‌عنوان پیروز رقابت‌های فوتسال صنعت بیمه شناخته شد.

در ادامه «یونس مظلومی»، مدیرعامل شرکت بیمه تعاون با بیان شعار «عقل سالم در بدن سالم است» اظهار داشت: فعالیت ما ارائه خدمات مالی است و این کار نیازمند آمادگی ذهنی است که با ورزش می‌تواند تقویت شود.

وی افزود: همچنین در دنیا مرسوم است که شرکت‌های بیمه به افرادی که ورزش می‌کنند تخفیف‌های خوبی می‌دهند و این نشان‌دهنده آن است که ورزش تا چه میزان، یاریگر کاهش هزینه‌های جسمانی می‌تواند باشد و هم‌اکنون نیز بسیاری از شرکت‌های بیمه‌ای در دنیا، حامی تیم‌های ورزشی هستند.

«علیرضا محمدعلی» رئیس شورای ورزش بیمه مرکزی نیز با اعلام اینکه در نخستین جشنواره ورزشی صنعت بیمه، ۶ رشته ورزشی که میزبانی هریک با یکی از شرکت‌های بیمه‌ای بود برگزار شد، مطرح کرد: مراسم اختتامیه این جشنواره نیز در روز ۲۵ بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.

وی در ادامه توضیح داد: باید بحث توسعه شورای ورزشی را بیش‌ازپیش موردتوجه قرار دهیم، چراکه این مهم خود عامل ارزشمندی برای معرفی شرکت‌های بیمه در بین آحاد جامعه است.

محمدعلی با اشاره به حضور ۳۰۰ ورزشکار در جشنواره ورزشی صنعت بیمه اظهار امیدواری کرد: سطح بازی‌ها باید به‌قدری افزایش پیدا کند که بتوانیم در سطوح عالی‌تر ورزشی نیز حضور داشته باشیم.

«جواد خیابانی» گزارشگر ورزشی نیز با توجه به حمایت شرکت بیمه تعاون از چند تیم فوتبالی اظهار داشت: با توجه به حضور فعالانه این شرکت در حوزه ورزش، امیدوارم بازی فوتسالی نیز بین تیم بانوان تعاون و تیم هنرمندان برگزار شود.

«سید امیر حسینی» دبیر کل اسبق کمیته ملی المپیک نیز به‌عنوان دیگر سخنران مراسم اختتامیه اظهار داشت: لازم است که ضریب نفوذ بیمه در کشور گسترش پیدا کند و این مهم می‌تواند از طریق ورزش به خوبی انجام شود.

«هادی عبداللهی» معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی نیز در سخنانی مطرح کرد: رسالت ما در صنعت بیمه کاهش ریسک است که در خصوص موارد انسانی، این مهم با سالم‌سازی جسم می‌تواند صورت پذیرد و سالم‌سازی جسم از طریق ورزش ممکن خواهد بود که این مهم نشان از پیوند بیمه با ورزش دارد.

وی افزود: امروزه ۲۳ هزار کارمند شاغل در صنعت بیمه داریم که حدود ۵۸ درصد آن‌ها زیر ۱۰ سال و بالغ‌بر ۸۵ درصد کارکنان، زیر ۲۰ سال سابقه کار دارند که این نشان‌دهنده جوان بودن صنعت بیمه است؛ بر این اساس نیاز است تا به وضعیت روحی و جسمی کارکنان در صنعت بیمه بیش‌ازپیش توجه شود.

شایان‌ذکر است که در پایان، «حمید مختاری» از تیم بیمه تعاون با ۹ گل زده در مسابقات به‌عنوان آقای گل و نیز تیم بیمه متقابل کیش به‌عنوان تیم اخلاق مدار مسابقات شناخته‌شده و کاپ مربوطه را دریافت کردند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: