کد خبر : ۲۵۴۶۲۵
ساعت پنج و نیم عصر؛
۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج و نیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به وزارت ورزشی که "سرخابی‌ها" را در مسیر پالایش، دارایکم و شستا قرار می‌دهد تا ناظری که معتقد است، ژیان چپ نمی‌کند.

به گزارش بورس‌نیوز؛

سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که هنوز جای زخم و خراش سهم‌های کاملا دولتی بر پیکره سهامداران خونریزی دارد که وزارت ورزش، دو شرکت ورشکسته‌ای را می‌خواهد وارد بازارسرمایه کند که فقط یک برند دارد و دیگر هیچ ...

البته هیچ هیچ هم که نه، کلی بدهی ...

سازمان خصوصی چگونه می‌خواهد انواع فسادهای مالی که در این دو تیم سرخابی رخ داده را ماله‌بکشه و این تیم‌ها را تطهیر شده وارد گود بازارسرمایه کند البته اینکه بسیاری از شرکت‌ها شفاف نیستند بکنار اما؛ این دو تیم را در قالب بازارسرمایه به خریدار بفروشید.

تجربه پاس که برند آن فروخته شد، مشخص نیست؟! بورس مگر بازاری برای برند فروشی است؟ اینجاست که باید گفت وزارت ورزش هم برای دور زدن برخی صداها مانند فروش سرخابی‌ها، بورس را صدا زده است.

صورت مسئله پاک کردن هنری اصیل در بین مدیران ایران است که در آن شکی نیست ولی آقایان مدیر، "دارایکم" وزارت اقتصاد؛ "پالایش یکم" وزارت نفت؛ "شستا" وزارت رفاه را مگر فراموش کرده‌اید که در داخل این هلدینگ‌ها چه خبر است!

مسبب برندکشی، پای بودجه!

گفتیم "پاس همدان" و جرقه‌ای از یک شنیده در ذهنمان روشن شد.

شنیده‌ایم که برخی خبرهای منفی از کمیسیون تخصصی بودجه‌بندی بهارستان بیرون زده که یکی از آقایانی که قبلا وزارتخانه داشته و در انتقال پاس به شهر خود خیلی تاثیرگذار بود، این‌روزها زیرزیرکی بودجه وزارتخانه‌ها را دستخوش تغییر کرده که صدای نماینده دولت هم درآمده استو

اینکه ناظر خواب است، دیگر شکی نیست

تابلوی بازارسرمایه را که ریز می‌شویم، به‌جای صدای بشکن، صدای شکستن می‌آید! بسیاری از گل‌های سرسبد بورس این‌روزها سنگینی عجیبی را بر دوش سهامداران انداخته‌اند و ناظر، کاملا بی‌هوش است.

اینکه سهم‌ها در سفارش‌های خود، از اعداد خاص متوالی استفاده می‌کنند مانند آن است که یک کامیون از روبه‌رو به ژیانی نور بالا می‌زند اما؛ ژیان در خواب آن است که چپ نمی‌کند! 

حسینی
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۴
سلام زحمت میکشید خبر یا تفسیری می‌نویسید لطفا کمی شادتر و واضح تر بنویسید تا من بیسواد متوجه منظورتون نوشته هاتون بشم . سپاس
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
با سلام
عرضه اولیه تاسف بار استقلال و پرسپولیس یک بی فرهنگی بزرگ اقتصادی و بی احترامی بزرگ به ارزش و اعتبار سازمان بورس و فعالان مجرب بازار سرمایه است تا فرصت هست بدون تعارف جلوی این غده یا تومور قانون شکنی و ارزش ستیز باید گرفته بشه
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: