کد خبر : ۲۵۴۷۹۷
۴ کالایی که در سبد این فولادی قرار گرفتند؛
۲۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
فولاد مبارکه اصفهان در این هفته سبدی مشمول «ورق گرم HR»، «ورق گالوانیزه G»، «ورق سرد لوازم خانگی»، «ورق سرد خودرو» را به ثبت رساند.

ورق سرد مچ ورق گرم را خواباند

به گزارش گروه کالایی بورس‌نیوز، فولادمبارکه اصفهان پس از یک رکوردشکنی و البته یک هفته غیبت، در آخرین هفته بهمن‌ماه با ۴ کالا به رینگ معاملات بازارسرمایه آمد و درآمد متوسطی را از خود برجای گذاشت.

فولاد مبارکه اصفهان در این هفته سبدی مشمول «ورق گرم HR»، «ورق گالوانیزه G»، «ورق سرد لوازم خانگی»، «ورق سرد خودرو» را به ثبت رساند.

ورق سرد مچ ورق گرم را خواباند

«ورق گرم خودرو»

با نگاهی به جزئیات فروش این شرکت فولادی می‌توان دریافت که فولادساز اصفهانی ورق گرم خودرو، پر فروش‌ترین و درآمدزاترین کالای خود را به رینگ معاملات بورس کالا آورد و درآمدی ۴۰۸ میلیارد و ۶۲۶ میلیون تومانی را از تمام عرضه‌های این بخش یعنی ۳۰ هزار و ۳۰ تن ورق گرم خود را به صورت سلف بفروشد.

«ورق گالوانیزه G»

دیگر محصول حاضر در سبدکالایی این فولادساز، ورق گالوانیزه G بود که عرضه ۵ هزار تنی به رینگ معاملات آمد و درآمدزایی فولاد مبارکه اصفهان در این بخش نیز به ۱۲۲ میلیارد و ۳۰۳ میلیون تومان رسید. لازم به ذکر است که تمام عرضه‌ها این بخش نیز با استقبال مشریان همراه بود و تماما به فروش رسید.

«ورق قلع اندود»

همچنین باید اشاره داشت که ۵ هزار تن ورق قلع اندود نیز در این سبدکالایی قرار داشت خریداران تمام این کالا‌ها را خریداری کردند تا ۱۲۱ میلیارد و ۳۷۷ میلیون تومان درآمد را به فروش رساند.

«ورق سرد لوازم خانگی»

نکته جالب در سبد کالایی این فولادساز آنجاست ورق سرد لوازم خانگی این کارخانه نیز با استقبال پر شور خریداران همراه بود و تمام عرضه‌ها خریداری شد و با فروش بیش از ۲۰ هزارتنی این کالا، ارزش معامله شرکت به ۴۳۳ میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان شد.

«ورق سرد خودرو»

از سوی دیگر ورق سرد خودرو با عرضه ۵۰ هزار تنی به رینگ معاملات آمد و حجم سفارشی برابر با عرضه‌ها را به خود دید تا درآمدزایی فولاد مبارکه اصفهان در این بخش به یک هزار و ۸۳ میلیارد تومان رسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: