کد خبر : ۲۵۴۸۹۸
کاهش ۳ درصدی درآمد ماهانه نسبت به میانگین ۱۱ ماهه؛
۰۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۰
بیشترین درآمدی که طی این دوره به ثبت رسید مربوط به بخش «انرژی الکتریکی» با ۳۹۷ میلیارد ریال بود که دربرگیرنده‌ی ۸۵ درصد از درآمد ماهانه این شرکت بود.

درآمد ماهانه توسعه مولد نیروگاهی جهرم+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری مجموع درآمد ماهانه خود را برابر با ۴۶۵ میلیارد ریال ارائه کرد که تماماً از ارائه خدمات در داخل کشور بود و میزان درآمد‌های تجمیعی این شرکت طی ۱۱ ماه گذشته بالغ‌بر ۵،۲۹۵ میلیارد ریال بود، طی این دوره میزان سرمایه اعلام‌شده "بجهرم" ۲۴,۱۴۵ میلیارد ریال به ثبت رسید.

میانگین درآمد‌های بجهرم طی ۱۱ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی برابر با ۴۸۱ میلیارد ریال بود که در بهمن‌ماه این درآمد‌ها ۳ درصد پایین‌تر از میانگین بود.

عملکرد ماهانه بجهرم+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: در مجمع "بجهرم" ۸ ریال تقسیم شد


درآمد ماهانه به ثبت رسیده "بجهرم"

روند درآمد ماهانه بجهرم+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، درآمد ماهانه‌ای که شرکت "بجهرم" در بهمن‌ماه توانست از خود بر جای بگذارد نسبت به دی‌ماه با رشد ۱۰ درصد مواجه بود و همچنین طی این دوره درآمدی که شناسایی شد در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۹۱ افزایش را تجربه کرد، درآمد تجمیعی ثبت‌شده این شرکت طی یازده ماه گذشته ۵۶ درصد رشد را به همراه داشت.

بیشترین درآمدی که طی این دوره به ثبت رسید مربوط به بخش «انرژی الکتریکی» با ۳۹۷ میلیارد ریال بود که دربرگیرنده‌ی ۸۵ درصد از درآمد ماهانه این شرکت بود.

مقدار فروش ماهانه "بجهرم"

روند مقدار فروش ماهانه بجهرم+بورس نیوز

مقدار فروش ماهانه شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم در بهمن‌ماه سال جاری، بالغ‌بر ۱,۴۳۱,۳۳۱ «مگاوات بر ساعت» اعلام شد که در مقایسه با دی‌ماه ۴ درصد افزایش پیدا کرد و مجموع مقدار فروش این شرکت طی ۱۱ ماه گذشته ۱۴,۳۲۱,۸۸۶ «مگاوات بر ساعت» بود که ۷ درصد رشد را تجربه کرد.

بیشترین مقدار فروش ماهانه "بجهرم" مربوط به «آمادگی تولید انرژی الکتریکی» با ۷۲۸،۴۰۹ مگاوات بر ساعت بود که بیش از نصف فروش ماهانه را به خود اختصاص داده بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: