کد خبر : ۲۵۵۰۹۲
این شرکت فولادی به تولید ۸۰ هزارتن در ماه نزدیک شد؛
۰۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴
مقدار فروش ماهانه آهن و فولاد ارفع در یازدهمین ماه از سال جاری با افزایش ۷۰ درصدی در مقایسه با ماه گذشته روبه‌رو بود.

آهن و فولاد ارفع+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت آهن و فولاد ارفع در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری مجموع درآمد‌های عملیاتی طی دوره یک‌‎ماهه را برابر با مبلغ ۱۱،۲۲۳ میلیارد ریال به ثبت رساند و درآمد‌های تجمیعی این شرکت فولادی طی ۱۱ ماه گذشته ۸۱،۵۶۳ میلیارد ریال شناسایی شد.

درآمد‌های ماهانه "ارفع" در بهمن‌ماه از فروش محصولات در بازار‌های داخل کشور و خارج از کشور حاصل شد، عمده‌ترین درآمد این شرکت فولادی در یازدهمین ماه از سال جاری مربوط به فروش محصولات در بازار صادراتی با مبلغ ۶،۰۸۰ میلیارد ریال بود و طی ۱۱ ماه گذشته نیز بیشترین درآمدی که توسط ارفع به ثبت رسیده مربوط به تیرماه ۱۴۰۰ بود.

درآمد صادراتی که طی دوره ماهانه منتهی به بهمن‌ماه ثبت شد دربرگیرنده‌ی ۵۴ درصد از کل درآمد‌ها طی این ماه بود و مابقی آن در بازار داخلی به دست آمد که ۵،۱۴۳ میلیارد ریال بود.

عملکرد ماهانه آهن و فولاد ارفع+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: ترکیب هیات مدیره " ارفع " تغییر کرد


درآمد‌ ماهانه آهن و فولاد ارفع

روند درآمد ماهانه ارفع+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، درآمدی که شرکت آهن و فولاد ارفع از فروش محصولات در یازدهمین ماه سال جاری اعلام کرد با افزایش ۱۲۲ درصدی نسبت به ماه گذشته روبه‌رو بود و در مقایسه با سال گذشته نیز ۱۲۸ درصد رشد درآمد را تجربه کرد، درآمد‌های تجمیعی این شرکت فولادی طی ۱۱ ماه گذشته ۴۱ درصد افزایش درآمد را به همراه داشت.

بیشترین درآمدی که توسط آهن و فولاد ارفع در بهمن‌ماه سال جاری ارائه شد مربوط به «شمش فولادی» در بازار صادراتی بود که ۸،۷۲۳ میلیارد ریال درآمدزایی داشت و نرخ این محصول ۱۴ میلیون و ۵۸۴ هزارتومان در ازای هر تن بود که به فروش رسید، همچنین محصول «شمش فولادی» که "ارفع" در بازار داخل کشور به فروش رساند درآمدی ۵،۱۴۳ میلیارد ریالی را به همراه داشت.

مجموع تولید ماهانه شرکت آهن و فولاد ارفع در بهمن‌ماه برابر با ۷۹،۹۰۰ تن اعلام شد و از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن‌ماه نیز مجموع تولید این شرکت فولادی ۱،۳۲۱،۶۳۸ تن به ثبت رسید، مقدار تولید ماهانه ۴۸ درصد کاهش تولید داشت.

مقدار فروش محصولات شرکت "ارفع"

مقدار فروش ماهانه آهن و فولاد ارفع+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، شرکت آهن و فولاد ارفع در پایان بهمن‌ماه سال جاری ۸۰,۷۲۹ تن از محصولات خود را به فروش رساند که حاصل از فروش در بازار‌های داخلی و صادراتی است، مجموع فروش محصولات این شرکت فولادی تا پایان بهمن‌ماه برابر با ۶۱۴,۴۷۷ تن اعلام شد و بیشترین مقدار فروش محصول را در بازار داخلی مشاهده می‌کنیم که ۷۰ درصد فروش سالانه را در اختیار داشت.

مقدار فروش ماهانه آهن و فولاد ارفع در یازدهمین ماه از سال جاری با افزایش ۷۰ درصدی در مقایسه با ماه گذشته روبه‌رو بود و همچنین نسبت به سال گذشته ۷۴ درصد افزایش فروش داشت، یکی از عوامل این افزایش فروش شرکت "ارفع" در بهمن‌ماه فروش محصولات در بازار صادراتی است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "زگلدشت" آماده باشند

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
اقدام به افزایش سرمایه

اقدام به افزایش سرمایه "ثمسکن" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "فباهنر" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی عادی شرکت صنایع مس شهید باهنر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ برگزار می‌شود.

"سفانو" در مسیر پرداخت سود قرار گرفت

شرکت سیمان فارس نو از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: