کد خبر : ۲۵۵۱۲۴
درآمد ماهانه "جم‌پیلن" ۱۹ درصد افزایش پیدا کرد؛
۰۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰
شرکت پلی پروپیلن جم عمده‌ترین درآمدی که شناسایی کرد مربوط به فروش محصول «پلی پروپیلن با بسته بندی پالت» با ۶،۹۵۲ میلیارد ریال بود و نرخ فروش این محصول ۳۹ میلیون و ۵۱۱ هزارتومان در ازای هر تن بود.

پلی پروپیلن جم + بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت پلی‌پروپیلن جم در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد عملیاتی خود طی دوره یک‌ماهه را برابر با ۷،۱۸۲ میلیارد شناسایی کرد و طی ۱۱ ماهه (سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۴۰۰) گذشته درآمد‌های تجمیعی این شرکت از فروش محصولات نیز مبلغی بالغ‌بر ۸۴،۵۵۴ میلیارد ریال اعلام شد.

عملکرد ماهانه جم پیلن+بورس نیوز

درآمد ماهانه شرکت پلی‌پروپیلن جم در بهمن‌ماه از فروش محصولات در بازار‌های داخل کشور شناسایی شد و بر خلاف ماه گذشته در این دوره فعالیتی در بازار صادراتی صورت نگرفت، درآمدی که طی این دوره به ثبت رسید ۷ درصد پایین‌تر از میاگین ماهانه بود.


بیشتر بخوانید: تصمیمات "جم پیلن" در مرجع ثبت شرکت ها ثبت شد


میزان درآمد عملیاتی "جم‌پیلن"

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، درآمد ماهانه‌ای که شرکت پلی‌پروپیلن جم از فروش محصولات در بهمن‌ماه ارائه کرد ۱۹ درصد افزایش را نسبت به ماه گذشته تجربه کرد و در مقایسه با سال گذشته با ۸ رشد روبه‌رو بود، میزان درآمدی که "جم‌پیلن" طی ۱۱ ماه گذشته توانست به ثبت برساند ۴۸ درصد افزایش یافت.

روند درآمد ماهانه جم پیلن+بورس نیوز

شرکت پلی پروپیلن جم عمده‌ترین درآمدی که شناسایی کرد مربوط به فروش محصول «پلی پروپیلن با بسته بندی پالت» با ۶،۹۵۲ میلیارد ریال بود و نرخ فروش این محصول ۳۹ میلیون و ۵۱۱ هزارتومان در ازای هر تن بود، نرخ فروش این محصول در مقایسه با ماه گذشته شاهد رشد ۵ درصدی بود.

مقدار فروش محصولات پلی‌پروپیلن جم

بر پایه این گزارش، پلی‌پروپیلن جم در بهمن‌ماه سال جاری ۱۸،۳۰۱ تن از محصولات خود را در بازار داخل کشور به فروش رساند که نسبت به ماه گذشته ۱۴ درصد افزایش فروش را به همراه داشت، از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن‌ماه نیز مقدار فروش محصولات این شرکت برابر با ۲۳۴,۲۳۶ تن اعلام شد، بیشترین فروش محصولات طی ۱۱ ماه گذشته در اختیار «پلی‌پروپیلن با بسته‌بندی پالت» با ۲۱۰،۴۳۵ تن بود.

روند فروش ماهانه پلی پروپیلن جم+بورس نیوز

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: