کد خبر : ۲۵۵۱۷۰
عرضه‌های پر قدرتی که در سبد این فولادساز جارو شد؛
۰۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
در هفته منتهی به ۶ اسفند‌ماه این فولادی با ۴ کالا به رینگ معاملات بازارسرمایه آمد و درآمدی بالغ بر ۷ هزار و ۳۴۰ میلیارد تومان را به ثبت رساند.

فروش «ورق HR» فولادمبارکه در بورس کالا رغیب طلبید

به گزارش گروه کالایی بورس‌نیوز، فولادمبارکه اصفهان نخسین هفته اسفند ماه را با عملکرد مناسبی از خود برجای گذاشت و اگر بخواهیم با هفته گذشته آمار درامدی این شرکت را مقایسه‌ای کنیم، باید اظهارکرد که ۲۵۹ درصد رشد درآمدی را در ابتدا دبده می‌شود، زیرا محصولات پرقدرتی که درآمدزایی بالا را همواره دارند در سبد کالای این هفته شرکت فولادمبارکه دیده می‌شوند.

در هفته منتهی به ۶ اسفند‌ماه این فولادی با ۴ کالا به رینگ معاملات بازارسرمایه آمد و درآمدی بالغ بر ۷ هزار و ۳۴۰ میلیارد تومان را به ثبت رساند.

فولاد مبارکه اصفهان در این هفته سبدی مشمول «ورق گرم HR»، «ورق گالوانیزه G»، «ورق قلع اندود»، «ورق رنگی» را به ثبت رساند.

فروش «ورق HR» فولادمبارکه در بورس کالا رغیب طلبید

«ورق گرم HR»

با نگاهی به جزئیات فروش این شرکت فولادی می‌توان دریافت که فولادساز اصفهانی ورق HR، همواره پر قدرت‌ترین کالا در بحث فروش و درآمد این شرکت فولادی بوده و هر زمانی که این ورق در سبدکالایی این فولادساز جای گرفته، باید انتظار درآمدی فوق‌العاده را در آن هفته داشت.

باید اشاره داشت که نکته قابل توجه میزان حجم عرضه ۳۵۷ هزار و ۶۱۰ تنی این کالا نیز بوده که یک رکوردی در عرضه بوده که تمام آن نیز به فروش رسیده تا این شرکت بتواند ۷ هزار و ۳۲ میلیارد تومان را از این بخش، به حساب شرکت انتقال دهد.

«ورق گالوانیزه G»

دیگر محصول حاضر در سبدکالایی این فولادساز، ورق گالوانیزه G بود که عرضه ۵ هزار تنی به رینگ معاملات آمد و درآمدزایی فولاد مبارکه اصفهان در این بخش نیز به ۱۲۵ میلیارد و ۱۰۶ میلیون تومان رسید. لازم به ذکر است که همانند هفته گذشته تمام عرضه‌ها این بخش با استقبال مشریان همراه بود و تماما به فروش رسید.

«ورق قلع اندود»

همچنین باید اشاره داشت که ۶ هزار و ۵۰۰ تن ورق قلع اندود نیز در این سبدکالایی قرار داشت خریداران تمام این کالا‌ها را خریداری کردند تا ۱۸۳ میلیارد و ۱۴۹ میلیون تومان درآمد را به فروش رساند.

«ورق رنگی»

نکته جالب در سبد کالایی این فولادساز آنجاست که به هر میزانی که برای محصولات قبل، استقبال کاملی صورت گرفت اما؛ ورق رنگی با حجم عرضه ۳۰۰ تنی بدون مشتری ماند و معامله‌ای برای این شرکت در بخش ورق رنگی به ثبت نرسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: