کد خبر : ۲۵۵۴۵۸
ثبات در نرخ فروش فولاد صادراتی شرکت "کچاد"؛
۱۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۰
بیشترین فروش محصولات این شرکت معدنی در اختیار «کنسانتره آهن (خشک)» با ۶۰۲،۳۷۸ تن بود که نرخ فروش این محصول ۲ میلیون و ۸۵۵ هزارتومان اعلام شد که نسبت به ماه گذشته ۳ درصد کاهش یافت.

فروش ماهانه معدنی و صنعتی چادرملو + بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، مقدار فروش ماهانه محصولات شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در بهمن‌ماه سال جاری برابر با ۱,۶۲۱,۲۸۳ تن اعلام شد که فروش محصولات این شرکت در بازار‌های داخلی و صادراتی بود، مقدار فروش محصولاتی که طی ۱۱ ماه گذشته به فروش رسید برابر با ۱۷,۳۱۴,۶۷۶ تن بود، همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده طی این دوره ۵۵,۵۰۰ میلیارد ریال بود.

فروش ماهانه معدنی و صنعتی چادرملو+بورس نیوز

بیشترین مقدار فروش ماهانه "کچاد" در بهمن‌ماه سال جاری متعلق به بازار داخل کشور با ۱،۵۸۸،۲۸۳ تن بود که نسبت به ماه گذشته ۵ درصد افزایش یافت و در بازار صادراتی نیز ۳۳،۰۰۰ تن از محصولات به فروش رسید.


بیشتر بخوانید: شرحی بر استخراج ۹۳درصدی سود عملیاتی "کچاد"


مقدار فروش محصولات معدنی و صنعتی چادرملو

بر پایه این گزارش، مقدار فروش محصولات "کچاد" نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد ۵ درصدی را به همراه داشت و طی ۱۱ ماه سپری‌‎شده از سال مالی نیز فروش محصولات نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز ۶ درصد افزایش پیدا کرد.

روند فروش ماهانه کچاد+بورس نیوز

برپایه این گزارش، بیشترین فروش محصولات این شرکت معدنی در اختیار «کنسانتره آهن (خشک)» با ۶۰۲،۳۷۸ تن بود که نرخ فروش این محصول ۲ میلیون و ۸۵۵ هزارتومان اعلام شد که نسبت به ماه گذشته ۳ درصد کاهش یافت، محصول پرفروش دیگر "کچاد" متعلق به «گندله» با ۲۴۷،۱۹۲ تن که در مقایسه با ماه گذشته ۴۲ درصد افزایش فروش داشت.

فروش ماهانه مقدار تولید و فروش کچاد+بورس نیوز

گران‌ترین محصولی که کچاد در بهمن‌ماه به فروش رساند مربوط به «فولاد صادراتی» با نرخ ۱۳ میلیون ۷۶۸ هزار تومان در ازای هر تن بود که تغییر خاصی را به همراه نداشت، همان‌طور که گفته شد «کنسانتره آهن (خشک)» پرفروش‌ترین محصول کچاد بر اساس آمار‌های ثبت‌شده در سامانه کدال بود که ۳۷ درصد از بازار ماهانه را به خود اختصاص داد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: