کد خبر : ۲۵۵۵۰۳
این سیمانی عقب‌نشینی‌ها را جبران کرد؛
۱۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲
سیمان مازندران با این رشد قیمتی، مجموع درآمدی خود را به ۲۵ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان از فروش بیش از ۴۶ هزارتن انواع سیمان بدست آورد.

سیمان مازندران و درآمد ۲۵,۶ میلیارد تومانی در بورس کالا

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، سیمان مازندران در هفته منتهی به ۱۳ اسفند‌ماه روند صعودی درآمدزایی خود را مجددا تکرار کرد تا با این رشد ۱۱ درصدی بتواند سبد درآمدی خود را ۲ میلیارد و ۵۰۹ میلیون تومان بیشتر کند.

سیمان مازندران با این رشد قیمتی، مجموع درآمدی خود را به ۲۵ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان از فروش بیش از ۴۶ هزارتن انواع سیمان بدست آورد.

سیمان مازندران و درآمد ۲۵,۶ میلیارد تومانی در بورس کالا

سیمان مازندران با عرضه «سیمان تیپ ۲» به رینگ معاملات نقره‌ای بازارسرمایه وارد شد اما؛ میانگین نرخ‌های فروش کیسه‌های این شرکت به نسبت هفته گذشته رشد ۷ درصدی و ۲۲ هزارتنی معامله نیز برای این شرکت به ثبت رسید.

مجموع درآمدزایی این شرکت در این هفته به ۱۲ میلیارد و ۱۷۱ میلیون تومانی در حالی به ثبت رسیده که مشتریان این شرکت تقاضای بیش از حدود ۲۸ هزار تن را ثبت کردند.

این شرکت سیمان همچنین سیمان تیپ ۲ گرید ۵۰ کیلویی را هم با عرضه ۲۳ هزارتنی در دستور کار قرار داده بود و تمام عرضه‌ها را فروخت تا ۱۲ میلیارد و ۶۱۰ میلیون تومان درآمدزایی را بدست آورد.

«سیمان مرکب» نیز در معاملات هفته منتهی به ۱۳ اسفندماه با حجم تقاضای ۲ هزار و ۸۰ تنی بود اما؛ برابر با میزان عرضه‌های این شرکت، ۱,۵ هزار تن مجموع معامله برای این شرکت به ثبت رسید تا درآمدزایی ۸۶۸ میلیون تومانی کسب شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: