کد خبر : ۲۵۵۵۱۱
ورق‌های خودرویی در سبد این فولادساز مشاهده شد؛
۱۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰
در هفته منتهی به ۱۳ اسفند‌ماه این فولادی با ۶ کالا به رینگ معاملات بازارسرمایه آمد و در این هفته سبدی مشمول «ورق گرم خودرو»، «ورق سرد لوازم خانگی»، «ورق سرد خودرو»، «ورق سرد B»، «ورق رنگی» و «تختال» را به ثبت رساند.

وزن تختال، سبد فولادمبارکه را سنگین کرد/ ورق سرد دیگر فروش هزارتایی در بورس کالا

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، فولادمبارکه اصفهان دومین هفته اسفندماه را هم پرقدرت آغاز کرد و توانست درآمد عالی را به ثبت برساند اما؛ اگر بخواهیم درآمد این شرکت در بورس کالا را با هفته گذشته مقایسه کنیم، می‌توان کاهش ۱۳ درصدی درآمدی را مشاهده کرد.

حجم این کاهش در سبد فولادمبارکه برابر با ۹۸۶ میلیارد تومان است، ولی اگر بخواهیم مجموع درآمد این هفته را مورد بررسی قرار دهیم، می‌توان به مبلغ ۶ هزار و ۳۵۳ میلیاردتومان از فروش ۳۴۸ هزارتنی سبدکالایی این شرکت رسید.

در هفته منتهی به ۱۳ اسفند‌ماه این فولادی با ۶ کالا به رینگ معاملات بازارسرمایه آمد و در این هفته سبدی مشمول «ورق گرم خودرو»، «ورق سرد لوازم خانگی»، «ورق سرد خودرو»، «ورق سرد B»، «ورق رنگی» و «تختال» را به ثبت رساند.

وزن تختال، سبد فولادمبارکه را سنگین کرد/ ورق سرد دیگر فروش هزارتایی در بورس کالا

ورق تختال

در ابتدا باید به تختال SM این کارخانه فولادسازی اشاره داشت که حجم سفارش ۲۰۰ هزارتنی برای آن به ثبت رسیده شد و اتفاقا تمام این سفارش فروخته شد تا در دو نوبت درآمدی بالغ بر ۴ هزار و ۲۱۴ میلیارد تومان برای فولادمبارکه بدست آید.

«ورق سرد B»

دیگر محصول حاضر در سبدکالایی این فولادساز، ورق سرد B در سبد کالایی این شرکت است که عرضه قابل توجه ۵۰ هزارتنی را می‌توان در بخش عرضه این شرکت مشاهده کرد و نکته جالب آنجاست که حجم سفارش‌ها حتی بیش از حجم عرضه‌ها بود و مشتریان تمام سفارش‌ها را خریدند.

درآمدزایی فولاد مبارکه اصفهان در این بخش به یک هزار و ۱۱۱ میلیارد و ۶۲۴ میلیون تومان رسید.

«ورق گرم خودرو»

با نگاهی به جزئیات فروش این شرکت فولادی می‌توان دریافت که فولادساز اصفهانی ورق گرم خودرو نیز حجم عرضه بالای ۴۰ هزارتن را به ثبت رساند که تمام این عرضه‌ها به فروش رسید؛ با فروش یک کالای فولاد مبارکه شرکت توانست درآمد ۷۸۷ میلیارد تومانی را از این بخش، به حساب شرکت انتقال دهد.

«ورق سرد خودرو»

از سوی دیگر ورق سرد خودرو با عرضه ۴۰ هزار تنی به رینگ معاملات آمد و حجم سفارشی برابر با عرضه‌ها را به خود دید تا درآمدزایی فولاد مبارکه اصفهان در این بخش به ۸۸۹ میلیارد تومان رسید.

«ورق سرد لوازم خانگی»

دیگر محصول حاضر در سبدکالایی این فولادساز، ورق سرد لوازم خانگی بود که عرضه ۱۱ هزار و ۷۰۰ تنی به رینگ معاملات آمد و درآمدزایی فولاد مبارکه اصفهان در این بخش نیز به ۲۶۰ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان رسید. لازم به ذکر است که همانند هفته گذشته تمام عرضه‌ها این بخش با استقبال مشریان همراه بود و تماما به فروش رسید.

«ورق رنگی»

نکته جالب در سبد کالایی این فولادساز آنجاست که به هر میزانی که برای محصولات قبل، استقبال کاملی صورت گرفت اما؛ ورق رنگی اینبار همانند گذشته از این قافله جانماند و تمام ۶ هزارتن عرضه را فروخت تا ۱۷۸ میلیارد و ۹۵۶ میلیون تومان درآمد عاید شرکت شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: