کد خبر : ۲۵۵۶۴۷
مدیرعامل شرکت بورس تهران در آیین رونمایی بزرگترین دیتاسنتر بورس تهران:
۱۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۰
مدیر عامل بورس تهران گفت: مهمترین هدف و سیاست ما این است که بورس تهران دیجیتالی شود و هدف و اولویت بورس تهران ارائه سرویس‌های دیجیتالی است.

گودرزی+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، محمود گودرزی مدیر عامل بورس تهران امروز یکشنبه در آیین رونمایی و افتتاح رسمی از بزرگترین دیتاسنتر و تندیس بورس تهران، با تاکید براینکه هدف بورس، ارائه خدمات به اهالی بازار سرمایه است، گفت: بورس تهران افتخار دارد تا در این روز مبارک از بزرگترین مرکز داده بازار سرمایه رونمایی کند.مدیرعامل بورس تهران با اشاره به سیاست‌های راه‌اندازی مرکز داده در بورس تهران افزود: در حال حاضر استاندارد‌های Tier۳ در مرکز داده بورس تهران رعایت می‌شود و این مرکز بر اساس استاندارد‌های Tier ۴ طراحی شده است.

گودرزی ادامه داد: دو پست برق در دو نقطه مختلف تهران به بورس تهران سرویس می‌دهند و این مرکز داده را پشتیبانی می‌کنند و زمانی که این دو نقطه دچار بحران شوند، UPS و ژنراتور‌های این مرکز داده به کمک خواهند آمد. با این اقدام دیگر در زمان قطعی برق با مشکل مواجه نمی‌شویم و مباحث پیرامون پروتکل‌های امنیتی و پدافندی در بالاترین سطح استاندارد‌ها در این مرکز رعایت می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مرکز داده بورس تهران از نرم افزار به روز، به منظور پایش و مدیریت زیرساخت فیزیکی مرکز داده استفاده می‌کند. همچنین بورس تهران فرآیند ورودی‌ها و خروجی‌ها را از این طریق مورد کنترل قرار می‌دهد.

گودرزی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم دیتاسنتر به عنوان یک شرکت مجزا به کار خود ادامه دهد، خاطرنشان کرد: اولویت بورس تهران ارائه خدمات مرکز داده به شرکت‌ها و ارکان بازار سرمایه است.

مدیر عامل بورس تهران بیان کرد: پروتکل‌های امنیتی در این مرکز براساس استاندارد‌های روز دنیا انجام می‌شود و در آینده بسیار نزدیک از سایت مرکز داده بورس که درگاه ارتباط مشتریان این مرکز می‌باشد، رونمایی خواهد شد.

گودرزی گفت: مهمترین هدف و سیاست ما این است که بورس تهران دیجیتالی شود و هدف و اولویت بورس تهران ارائه سرویس‌های دیجیتالی است

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "زگلدشت" آماده باشند

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
اقدام به افزایش سرمایه

اقدام به افزایش سرمایه "ثمسکن" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "فباهنر" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی عادی شرکت صنایع مس شهید باهنر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: