کد خبر : ۲۵۵۷۵۰
کاهش درآمد ۱۶ درصدی سیمان خوزستان در بهمن‌ماه؛
۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰
رآمد ماهانه‌ای که توسط این شرکت سیمانی در بهمن‌ماه شناسایی کرد نسبت به میانگین درآمدی طی ۱۰ ماه گذشته تغییری نداشت، لازم به ذکر است که عمده‌ترین درآمد به ثبت رسیده طی ۱۱ ماه گذشته مربوط به آذرماه ۱۴۰۰ بود.

سیمان خوزستان+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سیمان خوزستان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری مجموع درآمدی که طی این ماه از فروش محصولات شناسایی کرد برابر با ۱،۰۶۷ میلیارد ریال بود و طی ۱۱ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی تا پایان بهمن‌ماه درآمدی برابر با ۱۱،۷۷۶ میلیارد ریال را از خود بر جای گذاشت.

عملکرد ماهانه سخوز+بورس نیوز

درآمد ماهانه‌ای که این شرکت سیمانی در بهمن‌ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت مربوط به فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی بود که بیشترین میزان درآمد شناسایی‌شده در بازار داخلی با ۵۵۷ میلیارد ریال شکل گرفت، مابقی درآمد حاصل از فروش محصولات در بازار صادراتی به دست آمد که دربرگیرنده‌ی ۴۸ درصد از درآمد ماهانه بود.


بیشتر بخوانید: خرید آنلاین فعالان بازار سیمان از ۲ روز آینده


درآمد ماهانه سیمان خوزستان

بر پایه این گزارش توسط گروه تحقیق بورس نیوز، درآمد ماهانه‌ای شرکت سیمان خوزستان در بهمن‌ماه سال جاری از فروش محصولات شناسایی کرد در مقایسه با ماه گذشته شاهد ۱۶ درصد کاهش درآمد بود و نسبت به ماه دوره مشابه سال گذشته نیز ۴۴ درصد افزایش یافت، مجموع درآمد ماهانه "سخوز" طی ۱۱ ماه سپری‌شده از سال مالی تاکنون نیز ۶۵ درصد رشد را تجربه کرد.

روند درامد ماهانه سخوز+بورس نیوز

درآمد ماهانه‌ای که توسط این شرکت سیمانی در بهمن‌ماه شناسایی کرد نسبت به میانگین درآمدی طی ۱۰ ماه گذشته تغییری نداشت، لازم به ذکر است که عمده‌ترین درآمد به ثبت رسیده طی ۱۱ ماه گذشته مربوط به آذرماه ۱۴۰۰ بود.

بیشترین درآمد حاصل از فروش محصولات مربوط به «سیمان و کلینکر داخلی» در بازار داخل کشور بود که در بهمن‌ماه ۵۵۷ میلیارد ریال درآمدزایی را به همراه داشت، نرخ فروش این محصول ۴۶۰ هزارتومان در ازای هر تن شناسایی شد که شاهد کاهش نرخ ۴ درصدی نسبت به ماه گذشته بود.

فروش محصولات "سخوز" در بهمن‌ماه

بر اساس این گزارش، شرکت سیمان خوزستان در بهمن‌ماه سال جاری ۱۹۵,۳۲۹ تن از محصولات خود را در بازار‌های داخلی و صادراتی به فروش رساند که ۶۲ درصد از کل این مقدار فروش در بازار داخلی مورد معامله قرار گرفت، مقدار فروش محصولات سخوز در ۱۱ ماه گذشته ۲,۲۵۵,۱۷۳ تن اعلام شد.

روند فروش ماهانه سیمان خوزستان+بورس نیوز

مقدار فروش ماهانه سیمان خوزستان در بهمن‌ماه با کاهش ۱۱ درصدی در مقایسه با ماه گذشته همراه بود و همچنین نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز کاهش کمتر از یک‌درصدی را تجربه کرد، بیشترین مقدار فروش ماهانه این شرکت سیمانی مربوط به «سیمان و کلینکر داخلی» با ۱۲۰،۹۲۵ تن بود.

شرکت سیمان خوزستان در بهمن‌ماه ۱۷۳ هزارتن کلینکر به‌عنوان ماده اولیه تولید کرد که رقمی پایین‌تر از میانگین ماهانه شرکت (۱۹۸ هزارتن) بود و این رقم در ماه گذشته ۲۱۶ هزارتن اعلام‌شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "زگلدشت" آماده باشند

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
اقدام به افزایش سرمایه

اقدام به افزایش سرمایه "ثمسکن" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "فباهنر" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی عادی شرکت صنایع مس شهید باهنر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ برگزار می‌شود.

"سفانو" در مسیر پرداخت سود قرار گرفت

شرکت سیمان فارس نو از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: